| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand aveti de gand sa va lasati de TPU, sa nu mai stati deloc pe TPU? Eu unu voi sta pe TPU pana la moarte, cu ajutorul bunului admin care e foarte iertator si cumsecade.Voi?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu am renuntat pret de 3-4 ani la TPU. Abia am revenit din vacanta laughing O sa mai fie probabil perioade in cre o sa dispar dar daca o sa mai fie macar pret de 10 ani, o sa apuc sa ma si intorc inainte de a disparea.

| Kanpeki a răspuns:

Intru pe TPU cand n-am ce face deci nu cred ca ma voi lasa vreodata.

| RAY a răspuns:

Cand voi da peste alt site, doar beta sunt dependenti de ceva, alfa sunt independenti de orice lucru inclusiv TPU, cei drept nu cred ca nici n-am de ce sunt obsedat de el recunosc, adica eu macar stiu ce e dependenta

| T0T a răspuns:

Vei sta până ajung adminele bătrâne și îți vor lăsa moștenire site-ul ție, dacă mai apuci ziua aia. laughing
Eu nu știu. Mai stau o perioadă.

| Doub a răspuns:

Până mă învaţă şi pe mine cineva să fac sarmale, uhh.

| R0R0 a răspuns:

Voi ramane aici

| Eastwood a răspuns:

Cat timp va exista TPU nu se va scapa de mine laughing), imi place sa ajut lumea!

| alexandrualind a răspuns:

Si eu la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâine mă las.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vom fi noi batrani(daca ajungem), Toti Pentru Unu, nu va mai exista. Atat de Rea va fi lumea incat nici prin scris nu se va mai ajuta. Altceva ii va lua locul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 2013 be like
mereu cand am a doua zi test sau tema mai grea si nu am chef sa fac
si nu e nimeni on pe fb wapp etc
ajung sa intru pe TPU
am o viata interesanta
ce pot spune

| florinacristina99 a răspuns:

Cand o sa le stiu pe toate laughing