| anonim_4396 a întrebat:

Caracterizări următorii useri, daca vreti:
•KawaiiPotato
•Zombalaul
•Turbox
•Zurik
•Tudorel96
•Bestia98
•FumezMarijuana
•Exceel
•Valimihai154
•Ashadow
•Wetfire
•ILikeSweets
•AnimeDaisukiCrazyLol.winking

35 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Http://i.imgur.com/LRgqzA2.png
- apreciez fanii.

| Pricked a răspuns:

Scursuri ale societatii. Toti.

| LoveSleep a răspuns:

1. Ok.
2. Ododo. Atât de dulce
3. Alcool
4. Interesant
5. Nu comentez
6. G@y
7. 7, nota 7.
8. Nu prea dă semne de viață.
9. -
10. Top 3 T/A
11. Enervantă
12, 13. Love

| suităr a răspuns:

Zombalăul x Zurick
otp

| Croampa a răspuns:

Kawaiipotato nu stiu
Zombalaul n-am ce sa-i comentez
Turbox n-am vorbit never cu el
Zurik cred ca l-am vazut odata pe ceva intrebare, cred
Tudorel96 chiar nu-l cunosc
Bestia98 tipu' nou
Fumezmarijuana serios, asta-i un nume interesant
Exceeel like faptul ca-i place bleach
Valimihai154 ii ala cu poza ciudata, cu unu de are cruce-n mana?
Ashadow nu vorbesc nimic ca dupa se interpreteaza
Wetfire da, la ea da, e de treaba. happy
Ilikesweets pot sa spun ca e buna prietena cu cineva care urmeaza comentat
Si animedaisukicrazylol e... anime+ crazy+ lol? Cel putin cred...

| TiberiuFasole a răspuns:

KawaiiPotato:
Un cartof cam cartof.
Zombalaul:
Sincer, el a inventat pagina? Ajuta la contribuirea TPU? Nu stiu, ori e popular ori e administrator.
Turbox:
Daaaa...
Zurik:
Nuuuu...
Tudorel96:
Mai vrei sa zic? happy
Bestia98:
Cammm...
FumezMarijuana:
Un tip de treaba.
Exceel:
Nu am auzit de el in viata mea( sau vietile nu stiu daca is pisica sau nu)
Valimihai154:
Serios acum? Tu pui oameni care nici nu exista.
Ashadow:
Fain nume ce sa zic...
ILikeSweets:
Creepy.
AnimeDaisukiCrazyLol:
Un tip chiar de treaba, la intrebarea mea ai raspuns da, deci da, un tip de treaba, si foarte activ.

| SweetMinion a răspuns (pentru TiberiuFasole):

O singura intrebare boss : de ce sunt creepy?(nu ca nu as fi cateodata dar na). Ce am facut iar, ca sa fiu considerata creepy? Iar am dat la careva foc la fantana? :O crying

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Valimihai154 exista... si mersi! happy

| anonim_4396 explică (pentru SweetMinion):

Nu plange foxy...lumea e reasad

| TiberiuFasole a răspuns (pentru SweetMinion):

Daaa... M-ai gandeste? Sigur nu ai dat foc la nici o fantana?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tipa aia Wetfire e foarte enervantă.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?
De ce o insulti?
Nu-i frumos sa vorbesti oamenii pe la spate! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu ai spus asta nu eu...macar recunosti

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Hm, ce urât din partea mea.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi, ca eu nu cred ca tu crezi asa ceva, de ce ai crede ca cred ca stiu ca da? big grin
Si da, are sens! happy

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

De ce am impresia că sunt prea multe cacofonii?
Mă zgârie pe urecheee mooor.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce? Si tu ai facut em-fonii! happy

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Ehmehmehm ai dreptate.
Prima data citisem emo-fonii.
pff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

KawaiiPotato -> Kawaii.
Zombalăul -> Monstruos de Perversă.
Turbox -> mă mai gândesc.
Zurick -> mă mai gândesc.
Tudorel96 -> mă mai gândesc.
Bestia98 -> nu-l cunosc.
FumezMarijuana -> nu-l cunosc.
Exceel -> mă mai gândesc.
Valimihai154 -> nu-l cunosc.
Ashadow -> Misterios.
Wetfire -> Romantică.
ILikeSweets -> Dulce.
AnimeDaisukiCrazyLol -> Serial Killer.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hey pufy! Nu prea ai nimerit 2.
1- Zombilici nu e fata
2- Wety (Wetfire) da... Extrem de romantica si blândă. A zis ca mă raportează daca ii mai spun Wety.
Ultima ai nimerit-o. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E romantică, ai încredere.
Iar Zombalauca, ba da, e fată. Ţi-aş dovedi, dar nu ştiu cum.

Dar mie nu o să-mi faci nimic, aşa-i?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu încă Kitty, nu încă...winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci plănuieşti... worried

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa zicem... (~.^)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hey... Mă ataci la punctul sensibil, sti ca nu pot rezista pisicilor. Le-as strânge de gat pe toate.winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cât de insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil, insensibil... Lasă-mă să ghicesc, de asta ai fost prizonier închisoarei din Tokyo?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cat timp pierdut... Pana ai scris tu atât, astia m-au băgat iar la închisoare, si am si evadat. big grin

| SweetMinion a răspuns:

-KawaiiPotato - cel mai dragut cartof din lume
-Zombalaul - who?
-Turbox - again, who?
-Zurik - imi place numele
-Tudorel96 - ii era mai fain numele daca acel 96 era un 69
-Bestia98 - annoying, idk why
-FumezMarijuana - fumeaza marijuana, ce mai e de zis la el
-Exceel - idk the guy, sorry
-Valimihai154 - i-am vazut numele pe aici de vreo cateva ori...cred
-Ashadow - no comment
-Wetfire - pare detreaba, nu stiu
-ILikeSweets - I heard she's crazy, just saying happy
-AnimeDaisukiCrazyLol - this guy is the love of my life. *whisper - my love* :*

| aveam14ani a răspuns:

1. cea mai creatura sexi care exista
2. stapana mea, she's bae.
3. DA.
4. -
5. cea mai persoana inteligenta care exista
6.-
7. high
8. bada$$
9.-
10. Bada$$2
11. bada$$ 3
12. i love sweets
13. O////O C-can i call you senpai? I-i mean...
whoaa sunt pentru prima data prima intr-o lista, in afara de catalog.
thats cool. Arigato gozaimasu!

| valimihai154 a răspuns:

Exact cum am planuit! nimeni nu stie de mine! muaahhhaaahahaha *si sa inghitit c-o musca*

| anonim_4396 explică (pentru valimihai154):

Lasa ca te fac eu cunoscut happy

| valimihai154 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce esti bun cu mine?
sincer ma asteptam la o jignire ceva
Scuze ca am raspuns tarziu
*cei care citesc ''HHHHMMMM RIGHT IN THE FEELS. * laughing

| anonim_4396 explică (pentru valimihai154):

Credeai ca sunt un om asa rau? Am si eu o inima ascunsa pe undeva prin corpul meu de criminal... Sunt un intzelasiiii (cu cornite) big grin

| valimihai154 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing