| doreal a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva cine e AnimeDaisukiCrazyLol si Bestia98 (cand ati aparut? peste noapte, asa, fara nici un avertisment?)? Iar de ce TuDoRel96 pune intrebari despre varsta a bestiei aleia imblanzite? Iar de ce AnimeDaisukiCrazyLol intreaba daca tinem cu ea/el (habar n-am ce esti) sau TuDoRel96? Plus ca mituieste cu alcool minorii! Si evident voi tine si de aceasta data cu motanul meu Zeus -_-. Ce se petrece? Am lipsit 2 luni de pe T/A, dar s-a schimbat groaznic!

P.s. Cine face alegerile T/A? Evident avem nevoie de un presedinte!

26 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excii preşedinteee ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca iti explic eu:
1. AnimeDaisuki este un el si a apărut din Aprilie pe TPU.
2. Din cauza ta, Tudorel vrea sa se sinucidă.
3. Bestia a apărut de curând pe aici, si deja l-am corupt.
4. Ar trebui sa facem o închisoare TPU si sa ne bagati pe toti 3 după grati, mai ales pe criminalul de AnimeDaisuki.
5. Am ajuns deja subiect de discutie? Ce am făcut? (noi)

| doreal explică (pentru anonim_4396):

1. Ma bucur de venirea ta... sau de existenta ta!
2. Pai, imi pare rau pentru el, a fost un om minunat... cred?
3. Lasa ca este destul loc pentru toti happy
4. Este deja facuta inchisoarea, doar ca nu avem paznic.
5. Serios? Ce ati facut? T/A este infectat cu voi si intrebarile voastre de la o vreme laughing. Nu te-am vazut in viata mea pe T/A si sunt de un an aici ( am mai avut conturi de plictisileala).

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

Si ce problema ai tu cu noi ca punem întrebări, daca te simti in minoritate, pune si tu, avem destul spatiu. Omul face ce vrea. LIBERTATE! Noi suntem criminalii evadati de la închisoarea voastră fără paznic. tongue

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Hoo, ca glumeam! Ce naiba laughing... pune ce intrebari vrei tu, eu ma miram doar ca pe tine chiar nu te stiu pe site-ul asta, dar uite ca nu ii cunosc pe toti astia mai populari pe T/A. Sper ca nu ai luat-o in serios :/, doar e T/A pana la urma, locul unde pui cele mai retardate si perverse intrebari si ti se raspunde cu aceeasi moneda. Si eu puneam intrebari retardate si fara sens, dar nu ma suparam cand cineva spunea asta. Toti punem laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

Normal ca nu o iau in serios, stiu ca aici glumim, chiar daca m-ar injura cineva, tot nu m-as supara. Aici suntem prieteni de cearta, nebunie si tâmpenii. Cum sa mă supăr eu happywinking

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Serios ca m-ai speriat laughing, vezi ca eu am cu inima tongue.

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

Ti-am spus ca sunt un criminal... happy

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Si de aceea trebuie sa gasim paznicul ala cat mai repede...

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

Crezi ca mă gaseste? Sunt expert in chestii d'astea. happy

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Am dat de naiba :/.

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

"Tare criminal,
Cutitu-n buzunar
Cine mă enervează la gat ii fac fermoar" big grin

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Impresionant! Esti si poet. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

Rapp, frate, rapp!

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Ooo, tu asculti Rapp laughing, misto.

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

Mai mult rock, dar merge si rapp. happy

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Rock ascult si eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

Ce trupa? The Gazette cumva? happy

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Am ajuns la trupa evanescence si imi place.

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

Nu am auzit de ea, dar o s-o caut. happy

| doreal explică:

Au fugit laughing, ca nici urma de ei.

| TruewordxD a răspuns:

Cine este doreal? suna a sampon, dar oare miroase ca unul?
http://i.imgur.com/n1TPgx1.gif

| doreal explică (pentru TruewordxD):

Sunt o fantoma si te voi bantui! (daca vrei sa te bantui VIP, tot ce trebuie sa faci e sa cumperi un bilet) Nu uita! daca vei cumpara 2 bilete, iti voi da unul gratis pentru tine si familionul tau.
*Oferta valabila pana in 12.12. 2012