| alexandrabucur30000 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare a vostra de pana acum?

Răspuns Câştigător
| MemeGame9 a răspuns:

Eu am probleme la mate si mereu ma intreaba cei din clasa mea dupa test daca am stiut si eu zic ca da. Ziua urmatoare :4 cu felicitari! si asa se intampla mai mereu de aceea acum colegii ma intreaba de fiecare data,, Stefania ai stiu? DA...4!''

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu râd din orice. mai puțin din cauza întrebărilor supide de pe-aici.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebare.
Ha, ha.

| єχcєєℓ a răspuns:

Un cangur mi-a batut profesoara de franceza.

| mentholinks a răspuns:

Am vazut un puric verde.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Pai. eram la scoala in ora de educatie iar baietii au vrut sa ma bage la zapada.
Si m-am enervat asa de tare incat era sa dau in c*****e unui baiat rolling on the floor))))

Sau. eram la scoala. si am iesit din clasa. iar o fata mi-a bagat piedica... si am cazut. jos laughing))) Toti au ras de mine pana si eu.

Cat despre altii am un coleg si eram in ora de engleza si am avut de facut 4 propozitii si pe el l-a pus dna. prof. ca sa spuna propozitiile. si zice el :
-Doamna profesoara, dar eu nu am facut 4. laughing)

-Atunci cate ai facut thinking

-4! laughing)))))))

Am ras cu pofta atunci laughing

| crazydeea a răspuns:

Cand am intalnit un cal in carouri!