| Uw33Ty a întrebat:

Care a fost cea mai hazlie intamplare a vostra? fundita pentru cea mai amuzanta

Răspuns Câştigător
| aniiledha a răspuns:

Nu mi s-a intamplat mie, i s-a intamplat unei prietene de-a mea. eram o gasca la un bar iar o prietena dea noastra s-a dus pana la baie, era imbracata intr-o fusta mai scurta, cand s-a intors de la baie nu stiu ce a facut cum a facut ca i sa libit tamponul de chiloti si ii atarna in jos, toti am inceput sa radem iar saraca nu stia de celaughinglaughing a fost asa de rusinos atunci radeam cu lacrimi dar acum cand ma gandesc parca imi e mila de eahee hee

4 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Pai am fost cand eram mai mica cu tata in Turcia si am fost in Istanbul si mi s-au rupt pantofii asa ca a trebuit sa cumpar de acolo o pereche ...cartoane...acolo era putin spus cald era o arsita de te topeai mergeam numai pe la umbra dar a trebuit sa traversam si cand am ajuns pe asfaltul incins mi s-au lipit pantofii de asfalt m-am facut de rusine noroc ca nu ma cunostea nimeni decat tata laughingrolling on the floor

| UnicornsAreLove a răspuns:

Pai cand mergeam cu trotineta iar, mergeam eu bine mersi erau si niste oameni care nu stiu ce montau si trec eu prin dita mai balta.Ma opresc brusc la mijloc si cad si in baltalaughingCe au ras oamenii aialaughing

| D0zzz a răspuns:

Povestea lui Paracetamol am vazut-o mai demult in revista Bravo.hee hee

| Liviu222 a răspuns:

Cand am cazut cu bicicleta in ureche. Atunci ma durea dar acum cand ma gandesc ma pis pe mine de ras laughing