| ƒαηтαѕу a întrebat:

Care a fost cea mai stupida/amuzanta faza a voastra cand ati fost singuri acasa/sau oriunde?
Dau funda la cea mai tare

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Cand am incercat sa repar la vreo 7-10 ani cred, un prelungitor sa ma pot juca la PC.Bun, inchipuie-ti sa vezi o sfera de curent electric ce se producea la contactul dintre doua fire.Mai rau, cred ca am vrut sa arunc apa.Am vreup parca sa in deconectez cu o foarfeca metalica...

Eram mic, ce vrei!?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu dormeam când eram singură. straight face
Credeam că așa bau bau mă va crede moartă deja, și va pleca fără să-mi facă ceva.

| ƒαηтαѕу explică (pentru Musique):

Serios?rolling on the floor

| Musique a răspuns (pentru ƒαηтαѕу):

Da.

| ƒαηтαѕу explică (pentru Musique):

InteresantlaughingCred ca o sa incercrolling on the floorwinking

| Musique a răspuns (pentru ƒαηтαѕу):

Tu ai 8 ani?

| ƒαηтαѕу explică (pentru Musique):

Nuuulaughing

Răspuns utilizator avertizat
| BeastMaster a răspuns:

Pai nu imi amintesc exact cea mai stupida faza... tinand cont ca mi se intampla mereustraight face
Dar cea mai recenta ar fi de acum o jumatate de ora, m-a calcat o vaca pe picior si ma mir ca nu l-a rupt.
Aaa, ar mai fi si ieri cand am incercat sa fac un back flip de pe casa in constructie si am cazut in poponeata.

| Xtadelo a răspuns:

Am dormit. Stii ce bine a fost? A fost super, nu m-a deranjat nimeni.

| RockNbeer a răspuns:

Pe la 7 ani era usa inchisa la casa si am luat toate farfuriile din dulapuri si am inceput sa arunc cu ele in geamuri ca sa ies afara.
Pe la 13 ani am incearcat sa imi prajesc niste oua dar am uitat tigaia pe foc si a luat foc bucataria
Pe la 15 am baut un bidon de bere si unul de babanu si am vomitat pe perete cu o culoare rosiatica de a crezut mama ca m-am sinucis si a inceput sa tipe, peretele pe care am vomitat era pe parte unde era si patul unde dormeam dupa ce am vomitat.
Au fost mult mai multe dar nu le mai tin eu minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand stateam in casa cea veche cu leptopul in brate si un soarece a suit pe perdea si era sa ma atinga am fugit repede am luat pisica si am dus-o sa il prinda si cand l-a vazut pisica soarecele a sarit la mine in brate si fac eu catre pisica: ''Serios, a dracu pisica mai esti''
Ea: ''mrrrr!''
Eu: ''bine il prind eu''
si l-am prins cu o furculita(am bagat-o in soarece) si cand a fost pe jumatate mort l-a luat pisica si la dus afara atunci eu am zis
:''Macar atat sa faci si tu''
Si dupa aceasta aventura am revenit pe TPU.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Here I am! Rock you like a hurricane!

| Aneurysm a răspuns:

Eram singur acasă. Mama era plecată şi n-avea cheile la ea. Plus că nu răspundea la telefon. De ce mă agitam aşa? Mă căcam pe mine.