| HabarNamPeCePlanetaTraiesc a întrebat:

Care e cea mai penibila faza din viata voastra?
exemplu:vau prins parintii cu mana in pantalonilaughing

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Ma uitam pe un canal la TV si era un colid by Fuego.Mama intrase in camera deci am schimbat repede pe un canal porno ca de...era mai usor de explicatlaughing

8 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Eram cu rolele prin centrul orasului cu o prietena,se moderniza centrul, si erau o gramada de cabluri pe acolo, noi radeam ca proastele si nu ne uitam la drum, Si am fost ceva gen : 'I believe i can flyyyy...I believe i can touch the skyy!'

| PrunaPătrată a răspuns:

Pai... Imi bagam pufarinele in nuttela si cand sa le mananc a venit Mr.Morcov si voia sa imi manance pufarinele, atunci l-am bagat in ciorba! Dupa 5 minute a venit Mr.Conopida si l-a strigat pe Mr.Cartof care l-a strigat pe Mr.Ou si au inceput sa protesteze ca de ce ii pastrez in frigider ca sa ii dau cadou lui Musique de Craciun apoi era sa ma prinda mama cand il fumam pe Mr.Trabuc dar l-am aruncat in nuttela! asa nu am mancat nuttela cu pufarine 3 zile sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era sa ma prinda cand imi faceam laba

| SlenderWomen a răspuns:

Eram sub tocul usii si impleteam apa minerala si a aparut mama lui Gheorghe si a zis ca ce caut in casa de turta dulce si eu am raspuns nutella

| OtipaOarecare a răspuns:

Daca imi spui tu iti voi zice si eu:d Promithappype bune

Răspuns utilizator avertizat
| OtipaOarecare a răspuns (pentru HabarNamPeCePlanetaTraiesc):

Paaaaai...big grin si eu, dar una mi-o amintesc, ti-o spun oricum n-am ce face:Eram la o prietena iar poarta era incuiata pe dinauntru, am facut un joc prostesc in care am pierdut a trebuit sa sar gardul si sa deschid poarta, dar mi s-au rutp pantalonii foaaaaarte tarelaughingmai aveam putin si ii transformam in fusta. Faza nasoala este ca mai incolo era un tip dragut si m-am ales timp de doua saptamani cu o reputatie de Batmanbig grin ce nasol a fost...dar m-am simtit asa: I believe I can fly!

| OtipaOarecare a răspuns (pentru HabarNamPeCePlanetaTraiesc):

Desigur pana sa imi rup pantaloniilaughing