| shadovv a întrebat:

Care e cea mai tampita intrebare de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

"Este Miley Cyrus o adevarata diva? Astia care ma contraziceti puteti sa taceti ca va ard cu stupid si nefolositor, incultilor si mosilor care nu stiti ce e muzica adevarata"
"Pot face ciorba de burta fara burta?" cu tot neamul lorbig grin
"Nu e Justin cel mai dulce, adorabil, bun, dragalas, scump, frumos baiat care existabatting eyelashes?"
"Am visat ca mor. O sa mor. Daca da cand? Daca nu de ce?"

18 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Care incepe sau se termina cu cuvantul "fundita"!

| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca este aceasta : http://www.TPU.ro/......us-si-in/.

| Roby67 a răspuns:

O sa murim cu toti in anul 2012?

| marrr a răspuns:

"Daca un caine m-a penetrat, pot ramane insarcinata?"
straight face

| Ea12345 a răspuns:

Asta http://pinky.tpu.ro/......e-ucigase/ :))
SI mai sunt multe altele...Cu periute vibratoare;))

| User a răspuns:

Care ai idu lui justin bieber?
Da' a lu' Mickey Mouse?
Am facut sex cu periuta de dinti. O sa nasc tripleti?

| Catalion a răspuns:

A ta.

OK, am glumit, nu stiu care e cea mai cea.

| Klara a răspuns:

rolling on the floor
Cum poti deveni o sirena?
Cum o cheama pe matusa lui Miley
Care vrea id-ul lui Miley primeste fundita.
Cine imi da si mie o fundita, pls? (era intrebare)
Mai exista Ravensbruck rolling on the floor

| Ferenin a răspuns:

Cele care sunt lipsite de logica!

| Aliyaa a răspuns:

" M am masturbat cu periuta pot ramane insarcinata? "
"parinti vostri mai fac sex?"
"M am suit pe un ursulet de plus si ma frecam ca la sex oare mai sunt virgina?"
"cine are id lui Miley Cyrus?" dar al lui Justin?"
"Am auzit ca barbati dupa ce isi fac nevoile si o freaca de 3 ori e adevarat?"laughingrolling on the floor
"Fetelor, ati dormit vreodata fara chiloti cand erati in perioada menstruatiei?" asta este bomba zileirolling on the floor

| deea_1980 a răspuns:

Pe langa intrebarile de genul"Dati'mi id-ul lui Justin Bieber, a lui Miley Cyrus, Demi Lovato"si nu mai stiu cine...mai era una"Daca ma gandesc la cancer pot sa fac cancer?"si nu mai stiu, mi se pare ca am mai citit unalaughing"Mamele voastra mai sunt virgine?"laughing

| Zoet a răspuns:

''Da'ti'mi o fundita'' sau ''Poza mea de la utilizator e frumoasa''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai tampite intrebari sunt alea formulate agramat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am linistit.Nu m-a dat exemplu nimeni. Of, lumea asta.

| ╰☆╮Đoℓℓcє ღSwєєтy ˙·٠•♥ a răspuns:

"Care a primit fundita?" rolling on the floor

| Laraaa.Beibee<3 a răspuns:

Deci era una mai demult... o fetita foarte speriata zicea''nu m-am culcat inca cu niciun baiat dar m-am masturbat cu degetul.Sunt insarcinata?'' Doamneee in ziua aia am ras pana la lacrimilaughing bietu copil =]]