| syd2 a întrebat:

Care e cel mai fain user de la T/A? Eu zic ca Zombalaul big grin e cel mai amuzant si mai fine dintret toti ^_^.

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Zombilici e o drăguţă, într-adevăr.

| Pricked a răspuns:

http://i.imgur.com/OxLqcWn.jpg
Totusi cred ca tuu exagerezi. As putea sa-ti dau o lista cu cel putin alti 15 useri mai faini decat mine c:c:

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Pricked):

si eu as fi locul1

| syd2 explică (pentru Pricked):

Hai nu mai fi asa de modesta big grin

| syd2 explică (pentru AirănMeidăn):

Da exact.

| Pricked a răspuns (pentru syd2):

Dar sunt doar realista
Uite ce cool sunteti tu, Mad, Airan, Noname, Blytz si Turbox.Sa nu ma contrazici, ca eu am dreptate tot timpul big grin

| RainmakerX a răspuns:

Iti fac eu un top dar dupa ii jignesc pe unii. Zombalau pune intrebari prea faine :3 deci e bine asa.

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Topurile jignesc intr-adevar fiindca atunci cand au citit reusita clasei pe locuri. multi s-au suparat.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

La mine au fost toti invidiosi. rolling on the floor Am avut cu 60 de sutimi mai mult decat urmatorul deci a fost o diferenta imensa intre mine si ei. Au facut urat dar meh, asta-i viata! smug
Eu am fost locul 1-9, 60, locul 2- 9.00, locul 3- 8.90. Iti dai seama ce ma urasc aia, nu? rolling on the floor

| raMLesS a răspuns:

Eu sunt cel mai amuzant, mai pervers, eu sunt fin dau prea divin.

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Aha de amuzant 0, pervers 100, divin minus un dodecalion de cifre, fin 0.

| LePotato a răspuns:

Nu stiu daca exista "cel mai fain user" insa Zombalaul chiar e tare

PS: e fata :]]

| syd2 explică (pentru LePotato):

Stiu ca e fata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știi că Zombalăul e fată, nu?

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Si ce daca e fata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Păi tu ai zis că e "cel mai amuzant" și asta m-a facut să cred că tu crezi că ar fi băiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nimeni nu ma apreciaza? :''(
Sunt mult mai cool decat toti userii la un loc.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Ba te apreciaza, tu nu vezi asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai fain user t/a e Turbox.