| cățelușa56 a întrebat:

Care e numele animalului tau de companie? Eu am catel si il cheama Loto. FUNDA PENTRU CEL MAI FRUMOS/AMUZANT!

17 răspunsuri:
| JustMeBăi a răspuns:

Bichon Bolognese si il cheama Ottolove struckhee hee

I'am dat si porecle: Ottica, Ottutsa, Ottisor. laughing

| kiky278 a răspuns:

Pe cainele meu il cheama Lucky adica Norocos. Deoarece a avut noroc ca l-am gasit! Era abandonat, terrier si avea o boala de piele!

| Tweetymrrr a răspuns:

Pe pisica mea o cheama Croella (din 1001 dalamtieni) este atat de reaoh go on ca ar lua pielea cainilor si s`ar imbraca cu ea devil

| User a răspuns:

N-are nume laughing

| CriCri a răspuns:

@Tweety 1001 dalmatieni? Eu stiam doar de 101. S-au mai inmultit de cand nu am mai citit eu povestea thinking

| Bubiko a răspuns:

Aveam o pisica pe care o chema Buzica. Avea buza rupta.

| Valiku a răspuns:

Am un iepure pe care il cheama Glonți. Numele vine de la originalul Ronți pe care l-am schimbat laughing

| andreeaemmma a răspuns:

Bujorel -Si e caine

Raspunde si la Buji
Am inventat mai multe rime cu el: Bujorel smecherel pute locul dupa el

SAu Bujorel intra-n casa cu tupeu

Sau altele

| madalina00 a răspuns:

Pe caine il cheama Ronti pentru ca roade tooot ce prinde iar pe pisica o cheama Bella pentru ca nu am avut inspiratie in alegerea numelui, doar Bella mi s-a parut mai frumos.

| TheBlackCrystal a răspuns:

Eu am o pisica, de fapt motan pe care il cheama Mitzu si il alint de obicei cu numele Mitzulica sau Mitzulache.Cand il strig raspunde ce Miauuuuuuuuu.Nu ce e dragut?

| Atelocin a răspuns:

Buna!
Am un bichon havanese. O cheama Betty love struck

| totulesteverde a răspuns:

Pe catelusa meabatting eyelashes o cheama Rwzy big grin( pronuntia : rouzi)

| CatalinAndrei01 a răspuns:

Pe al meu il cheama Picilic.

| Gabrielle16 a răspuns:

Zorro il cheama pe cainele meu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe motanul meu il cheama Diarel big grin cand era mic si se ca*ca se stergea cu fundul de covoare...

| Wladutz a răspuns:

Pe catelusa mea o cheama Jessy si are cateva luni i tot fac rime :

Catelusa mea da, da, da, da, da, da eabig grin
Si am mai avut un caine pe nume Bobbybig grin

| OSCARtoons a răspuns:

Putza il cheama pe cainele meu.big grin