| AdelinaPaula a întrebat:

Care e porecla voastra? happy

49 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Armyanka a răspuns:

Deeu
Deea
Grace

| ßЦßЦ a răspuns:

Bubu!

| AlinnutSsa a răspuns:

Eu nu am. am numai alinturi : Alinuta; Ali; Alinus; [ Alina]

Dar am o colega ce toti ii zic Vacuta rolling on the floor; Cow Vaci Vacuta; Vacuta Merry Moo; si chestii asemanatoare

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

De la victoria- vik big grin

| laur1OOOGB a răspuns:

Pai porecla mea este balaur.

| alexralu34 a răspuns:

Ralucuza,raruta,ralu,alex,da cel mai des randra de la raluca+alexandra

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Salaurolling on the floor asa imi zic colegiirolling on the floor

| Șosețică a răspuns:

Pai. Ma cheama Luiza.
Mi'au spus colegii Luize...
Apoi DoubleLu
si apoi LuLu laughing
Acm toata lumea imi spune LuLu...
Ma intreb la anul' ce porecla o sa am thinking

| alinutzy19 a răspuns:

Pisi sau aly

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Alle.
Ma cheama Anna,dar toti ma striga Alle,cand eram mai mica ma strigau Allesia, si asa s`au obisnuit si ma striga Alle.
A ta, cred`ca e Ades sau Ade nu?big grin

| LuS[z] a răspuns:

Fluturas big grin

| Gandăr a răspuns:

Alee, Gummy, Dildău, Coae, Alex, X-u, Aleh, Heroină iar mama-mi spune Ala. (:

| b342 a răspuns:

Buna!
Paii.Unii ma striga "Bea" altii " Pisii`laughing", iar unii imi mai zic " Mata " laughing.
Pa, pa.:*

| Giuly_6375 a răspuns:

Rahela big grin porecla am primit-o in scoala generala de la un coleg laughing la inceput nu imi placea chiar era enervant. Dar acum chiar imi place si mi se potriveste, si parinti imi spun la fel, rudele etc tongue

| Triunghi a răspuns:

batting eyelashes... Titirezzz smug! Pentru că cei mai buni prieteni ai mei ştiu de ce rolling on the floor!

| Chellu a răspuns:

Chellu sau Baldy(Baldy e tot un fel de Chellu numa' ca e alintat in engleza)

| HubaBubba a răspuns:

Didiwinking:]].Sti cine sunt?