| Adda24 a întrebat:

Care este cea mai ciudata chestie pe care ati vazut-o? funda pentru cele mai ciudate!

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Lady gaga barbat laughing doamne! e barbat femei ce dracu-i ii...e asa ciudat laughing funda?

16 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Eu.

| Prunela a răspuns (pentru Muflă):

Mi'ai halit raspunsul

Nebunatico!smug

| Musique a răspuns:

Muci de iepure.

| Dash a răspuns:

Lady Gaga

| MyObsession a răspuns:

Persoana mea.

| Prunela a răspuns:

Hrm.chestia aia slinoasa si verde ce ii se scurge babuinului aluia roz din urechi

| BogdyBogdan a răspuns:

O *** roz din fier cu luminite!

| ady123 a răspuns:

Pe bunica mea de la tara care a taiat placinta cu saparolling on the floor

| Anonimus905 a răspuns:

Intrebarea asta

| ynculpatu a răspuns:

O bufnita care s-a asezat pe umaru meuhappy laughing CIUDATT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai ciudat lucru pe care l-am vazut este parul electrizat al colegei mele, nici sa-l calci cu tancu, ca nu se indreapta laughing

| Allix13 a răspuns:

Parul electrizat al unei fete din cls3 laughing pe deasupra era si cret