| mutuu23 a întrebat:

Care este cel mai tare banc pe care il stiti zicetil intreg

Răspuns Câştigător
| Good Cat a răspuns:

Sotia: Ai facut cumparaturile?
Sotul: Bad command or filename.
Sotia: Dar te-am rugat de dimineata.
Sotul: Syntax Error. Abort?
Sotia: Nici macar noul televizor?
Sotul: Variable not found.
Sotia: Bine, da-mi cartea de credit, merg eu la cumparaturi!
Sotul: Sharing Violation. Access denied!
Sotia: Tu vorbesti serios, glumesti sau incerci sa ma enervezi?
Sotul: Too many parameters...
Sotia: Cum de m-am maritat eu tocmai cu
tine?
Sotul: Data type mismatch.
Sotia: Dar salariul cand il iei?
Sotul: File in use. Try later.
Sotia: Ma faci sa ma intreb... ce insemn eu pentru tine?
Sotul: Unknown Virus
***************

4 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Mi'a plăcut un banc, am ras vreo câteva minute bune la el =)), era un fel de întrebare, http://www.TPU.ro/......ca-atunci/

identitate
| identitate a răspuns:

O gorila intra intr-un bar si comanda o bere.Barmanul e terorizat si se misca incet, privind cu atentie gorila. Ii da berea si se lipeste imediat de peretele din spatele lui. Gorila bea berea, scoate banii si pleaca.Cand ajunge la usa, barmanul ii spune:
-"Nu te supara ca m-am comportat asa, dar esti prima gorila civilizata.Toate gorilele de pana acum au facut un scandal monstru si nu au platit niciodata."
Gorila sictirita raspunde:
-"Cred si eu! La cat costa berea asta..."

| crishu a răspuns:

Banc misogin:

De ce mimeaza femeile orgasmul?

Pentru ca au impresia ca ne pasa...

| alexutzu997 a răspuns:

Pai... uite unul fain : Strula : - Bula de ce ai luat 20 de ani de inchisoare?
Bula : -Pai ca am zis ca Basescu ii un handicapat si un analfabet!
Strula: -Atatia ani pentru asta?
Bula: - Da! 5 ani pentru insulta si 15 pentru divulgarea unui secret de statlaughing sper sa iti placa mie unul imi place acum depinde de tinewinking