| Kitty a întrebat:

Care este litera voastra preferata? Mie imi place "M", "E" si "D", insa de primele 2 parca ma leaga ceva special si ma tot gandesc ce poate fii...

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Imi plac literele "M" si "A"big grin.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa zicem ca am avut dificultatii in a scrie litera A in clasa intai.Habar nu am de ce.Si acum il mai scriu intr-un fel ciudatlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Klara a răspuns:

K, evident smug

| sellyyy a răspuns:

Mie tot "M" si "A". pentru ca e nomele meubig grin."A"=ana "M"=maria

| rex_2081 a răspuns:

Imi plac mai mult consoanele(C, G, M).

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

As spune ca sunt mai atasata(daca se poate spune asa) de literele G si O

| Kitty explică:

GenOm, din greseli invata omul nu? Iti multumesc ca mi-ai atras atentia.happy

| 100%Diana a răspuns:

Mie d, v, s si r.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac vocalele, si daca ar fi aleg una...as zice : A. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac R si S, aliteratiile cu literele astea sunt de-a dreptul nebune.
Imi place si I, dar vad ca multora le place, ca se abuzeaza de el intr-un hal fara de hal.
Poate fii - gresit;
Poate fi - corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diddy, Diddy, ce e nefolositor in raspunsul meu?hee hee Am fost pe subiect, ti-am raspuns la intrebare. E din cauza ca mi-am permis sa te corectez? Iti dau un sfat, la astfel de lucruri, casca bine ochii si mintea, ca apoi sa nu zici ''la scoala nu m-au invatat asa''.

| Cristi_3056 a răspuns:

Mie "S", "G" si "M" = SGM (dup metin 2) ca as vrea sa am serverul meu privat si nu am destula memotie big grin

| sugar3xl a răspuns:

Me=eu, te gandesti numai la tine tongue