| Woofy a întrebat:

Care este numele vostru real? Si prietenii cum va spun?big grin

Răspuns Câştigător
| Gandacica a răspuns:

Hey;* ma cheama Roxanabig grin, prietenii imi spun Roxy, Rox, Rex si Ana:*

XoXo:*:*

84 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Malvina24 a răspuns:

Numele meu real e Malvina si prietenii imi spui Malvina.happy

Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Alexandru prieteni imi spun alex

| Mişaaa a răspuns:

Numele meu e maria, dar mi se spune madalina sau mario

| pwp a răspuns:

Lavinia, iar prietenii imi zic lav, lavis's.

| Reew a răspuns:

Numele meu este Diana, iar prietenii imi zic ori Diana ori, Didi si Didu, iar varamea imi spune Did laughing.

| Adredemesconf a răspuns:

Buna!

Ma cheama Maria.Prietenii imi spun Mary sau simplu, Maria.

O zi frumoasa!

| Andutsaa a răspuns:

Hei!happy Ma cheama Andra si fiecare imi spune cum vrea, Andrutza, Andu, Andreibig grin... Dudilaughing, Iubi, Brotac, etkhappy... pusy:*

| paramore a răspuns:

Pe mine ma cheama vacuta si prietenii imi spun fulgalaughing

| G a răspuns:

Elisabeta. they call me betty.

| Fifylici a răspuns:

Cristiana, foarte rar mi se spune asa majoritatea imi spun Cristi sau Cristina desi stiu ca ma enerveaza la culme asta inclusiv parintii mei.

| Ally_8613 a răspuns:

Bna! numele meu e Alexandra. mi se spune Ally, Alex.Alexa.

| Biby a răspuns:

Buna! Numele meu adevarat este Bianca.Prietenii imi spun Bibi, Beyonce.Bia si cam atat.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Numele meu este Maria si prieteni imi spun mary.big grin

| cristianorudi7 a răspuns:

Rex aport:: asta era pentru gandacica

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Cristian si cei mai multi imi spun Cristy

| Anileda a răspuns:

Adelina, si prietenii imi spun Ade.

| Mary24 a răspuns:

Buna :] ma numesc maria si prietenii imi zic mary^^

| xSoaked a răspuns:

Ma cheama Ramona big grin Toata lumea imi spune Ramo, si mai putini, Ramy.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Alexandra si mi se zice Andrush.anda.andutzicbatting eyelashes

| Mjdolhfi a răspuns:

Salut! Ma numesc Ioana si prietenii imi spun la felhee hee.

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Buna, ma numesc Daiana, prietenii imi zic Day sau Dayu big grin

bafta!

| cicilica a răspuns:

Ioana si prietenii [fetele] imi spun bio, eu, bulahee hee. baietii imi zic ma sau ba sau co--e laughing

| MikeRowe a răspuns:

Ma cheama darius,
prietenii imi spun darius, bah, mah rolling on the floor

| Turquoise a răspuns:

Buna
Andreea Luisa. Prietenii imi spun Andreea, Rheea, cel mai des Isa(probabil pentru ca e mai scurt).

| Lαααα a răspuns:

Silviasmug Si prietenii imi zic Silviiiiiilaughing

| traficanta a răspuns:

Ma cheama Iuliana si prietenii imi spunn Denisa oh go on

| Simona a răspuns:

Ma numesc Simona
prietenii imi spun:
Sim
Simo
Simonik
(si una care nu imi place x( Simonita)... o urasc pe fata aia