| mutuu23 a întrebat:

Care ma uraste pe mine si fara glume.
Pe cine urati depe TPU.

Răspuns Câştigător
| Bastet a răspuns:

Eu îl urăsc pe Bastet, mă fwte la cap zilnic

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

De ce te-as ura?

| Dash a răspuns:

Eu unul nu urasc pe nimeni!

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici nu am venit să ne urâm ci să ne ajutăm, să facem educație sexuală cu cei de 12 ani că tot lovești în ei. Oare s-a născut cineva învățat?
Toți am greșit și vom greși în continuare.
Pa, pa.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Nu suport o duduca... nu zic nume caci nu vreau sa fiu chiar asa de rea. happy

| AndaWest a răspuns:

Buna,nu vreau sa fac pe sclifosita dar iti dau o parere sincera(a mea personala).pot sa urasc pe cineva cu care ma intalnesc zi de zi,care mi-a facut rau si nu-l suport,dar de pe TPU nu am cum, ca nu-i bag in seamaoh go ondaca ma pun sa numar cate alexandre, cati copilasi frustrati m-au injurat de toti mortii ce ar trebui sa fac? sa imi manc ficatii singura...asa ca nu ma intereseaza pur si simplu

| Prajitură a răspuns:

E a 4-a intrebare care o pui pe ziua de azi.
Mai poti, mai poti?

Răspuns utilizator avertizat
| Angiutssa a răspuns:

O sa-ti raspund la intrebare cu o intrebare:Cine esti?

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Hahahahaha, ce cacareaza de intrebare, pai tu ai senzatia ca alta treaba n-am, decat sa ma incarc negativ pe un site de ajutorare si socializare?

| forever4you a răspuns:

Nu te urasc nici pe tine si nu urasc pe absolut nimeni d pe TPU, nu neg ca nu ma inteleg bine chiar cu toata lumea insa recunosc ca am orgloliul prea mare si nu ma pot intelege cu toti, insa sa vina vorba ca-i urasc chiar delockiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il urasc pe Mufla,o urasc de nu mai pot kisskisskiss, ba asta cu intrebarile tale, vrei sa ne pupi undeva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Care ma uraste..."? Gramatica ta este acceptabila, dar lipseste cu desavarsire. Banuiesc ca esti de-o inteligenta debordanta, iar prin postarile tale vrei sa ne bulversezi. Pregateste-te sa-ti faci alt cont! Stii tu de ce.