| LเttlєNєкo a întrebat:

Care sunt materiile voastre preferate? (stiu e vacanta dar, de plictiseala...)
Ale mele sunt: arta facebookului, limba si literatura mess-ului, tehnologia unei tablete, muzica (daca e vorba de dubstep, rap, J-pop), limba japoneza si istoria animeurilor happy

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Alunăritul.

| TheScamy a răspuns:

Foarte amuzant, aproape jalnic.

| Furculingură a răspuns:

Păi îmi plac artele.
Arta dormitului, arta mâncatului, a lenevitului şi a uitatului la televizor.

Dupa aceasta "intrebare" imi dau seama cat de plictisita ai putut sa fi. Inteligent raspuns, n-am ce comenta.

| єχcєєℓ a răspuns:

Pff mereu iau notă mică la arta facebookului dar la literatura messu-lui, muzica, japoneza și istoria animeului sunt fruntaș big grin

| suităr a răspuns:

Ăăăă...matematica feliei de pizza, istoria Dragonball, desenul ochilor de manga...thinking

| Danişor a răspuns (pentru suităr):

Te uiti la DBZ?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ăăă, mi-e lene să le enumăr, prea multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Compusul rimelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenul.yawn

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Sap santuri...chiar vara asta am dat examenul de admitere, pacat ca m-a tras in jos nota de la caratul lemnelor.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Mi-ai luat tote ideiile. Esti buna!

| Jakoban a răspuns:

Sexologia practică