| NoelyTheKiller a întrebat:

Castraveti!
.

Acum ca m-am linistit, ce mai faceti?
.
Meow :3

22 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nimic. Scoaaala...scoala, teme si anime-uri. Ca de obicei.
Ce sa fac? ^w^ Am venit de la scoala. Sunt terminat da' inca nu m-am culcat caci maine sunt de "serviciu" pe scoala impreuna cu prietenul meu cel mai bun so... fara teme pentru maine. O sa intram pe LOL da' mai astept un pic.
Profesorii nebuni ca de obicei, am o profa noua la mate. Yay! Inainte aveam un disperat.

Ce sa mai zic? :-?
Ascult asta
https://www.youtube.com/watch?v=xJYTQVKmDLc
https://www.youtube.com/watch?v=Zk0Sr0C3yYM

Si ma uit la anime-ul asta :
The Pet Girl of Sakurasou
http://img10.deviantart.net/......7oy56p.png

Bye! ^w^

| NoelyTheKiller explică (pentru RainmakerX):

Ow, trebuie sa fie naspa scoala, plus ca nu ati avut multa vacanta...
Imi plac melodiile love struck
Inca nu am apucat sa ma uit la The pet girl, am inceput de curand Blood-C si na, tot la animele care zic ca trebuie sa ma uit nu ma uit :/

| RainmakerX a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Mda, chiar e naspa... sad
Ma bucur...
Mie mi-a placut mult! Ce e drept, ar fi fost si mai fain cu un kiss da' e okay si asa. happy

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ai fost la wc?

| NoelyTheKiller explică (pentru SergiuBoss11):

Vrei sa stii sau te intereseaza?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Nu ma intereseaza laughing, dar ai zis ca te-ai linistit si am presupus ca asta e motivul linistirii.

| NoelyTheKiller explică (pentru SergiuBoss11):

laughing nu, nu, era liniste de moment, de fapt sunt mult prea bucuroasa ca sa ma linistesc laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Ce-ai patit?

| NoelyTheKiller explică (pentru SergiuBoss11):

Am patit ca insfarsit am terminat o poveste la care lucrez de 3 ani jumatate, am scris 4 caiete de cate 100 de pg, cum sa nu fiu bucuroasa ca insfarsit am terminat-o?

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai ascult muzica..castravetii sunt buni..depinde de soi.

| Croampa a răspuns:

Am venit de la scoala... la noi sunt 33° afara...

Tu ce faci?

| NoelyTheKiller explică (pentru Croampa):

Eu fac foarte, foarte, foarte bine happy

| Suck a răspuns:

Pap înghețată.

| NoelyTheKiller explică (pentru Suck):

Bine faci, raspunsul ala al tau m-a ajutat sa ma decid ce sa mananc in cateva minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intreb care este varsta reala a ficatului meu.

| NoelyTheKiller explică (pentru anonim_4396):

19577444445234, insa inca nu s-a dovedit din punct de vedere stiintific asa ca ca numarul nu e aproximativ, stii tu, +/- 2 sau 3 numere...

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

cred 15 sau 16 depinde de raportul electrodinamicwinking

| L1feDRAIN a răspuns:

Daca tot nu te linistesti, vrei sa ne "inclestam" limbile?

Nu stiu ce, dar vreau.

| NoelyTheKiller explică (pentru L1feDRAIN):

Nu mersi, altadata :p

| L1feDRAIN a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Okay.

| nlko a răspuns:

Am venit de la scoala.of...trebuie sa mai fac ceva din tema de vacanta.
Dar eu admir capodopera domnului meu de desen http://imgur.com/mbY6PxI, nu pot sa cred ca avem un prof care chiar stie sa deseneze :))

| Amegadaisuki a răspuns:

Rosii
>
<
PLEC!?