| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Cat ar costa o buda din aur, cu colac din platina, cu maner din diamant, cu safirurui, smaralde, rubinuri pe ea?

16 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Gasesti la Penny Market XXL.E reducere 30%.Si are in plus si cristale Swarovski.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Intreaba-l pe gigi becali, ca el probabil are/stie.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

''nu imi arata unde sa scriu deci raspund fara sa vreau la raspunsuri :pe''
Daca vrei sa pleci in vacanta, cumparati una cu roti, frane si elice.
O sa iti trebuiasca, ca cand mergi la piata sa zbori deasupra lor ca sa imprastii ingrasamantul peste morcovi. :d

| ViezurE a răspuns:

Haolo mâncaţ-aş, ie la reducere trăiţ-ar familia dă boss.

| RockaruL a răspuns:

Dacă apa din ea nu are gust bun, nu vreau să cumpărstraight face

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

E la oferta la Carrefour + bonus hartie igienica marca dinamo=wc

| Loveis4free a răspuns:

Ce mai conteaza? Tot te caci in ea

Răspuns utilizator avertizat
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Ție ți-aș recomanda o oliță din plastic. big grin

| totGumã a răspuns:

Si Tv.u unde.i?

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mai bine cumparati o "buda din lemn">

| TwixulDrept a răspuns:

Daca are si hartia igienica cu cristale swarovski care te sterge singura... o sa coste cam mult.

| yomisam a răspuns:

Nimic, se da gratis dupa colt laughing

| ÐanLovesPufuleţii a răspuns:

Dar buda aia din spate cu vedera la râu ce are? Eşti apărat de câini(dacă au mâncat bine)şi ai ca hârtie igienică nişte urzici.Eu mă c*c in buda aia de aur că a mea e mai bună

| Șosețică a răspuns:

Un infinit si jumatate de c.c.ti deci mai ai de asteptat happy

| B343 a răspuns:

1 zi de planuit si 5 min sa o furi tongue