| ILoveRudolf a întrebat:

Cat face 1X1? Dau funda la cel mai tocilaresc si amuzant raspuns. rolling on the floor))

Răspuns Câştigător
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Multa lume ar spune ca e unu de 1 ori adica unu plus nimic pentru ca e unu de odata deci nu e 1 de 2 ori ca ar da doi. Dar daca pui 2 ori 1 iese 2 cu 2 4 cu 7 11 si dacail faci ori 1000000000 iese 110000000000.

13 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Oh ce dragut, si eu am doua conturi

| TiberiuFasole a răspuns:

1+1=2, dupa teorema lui Pitagora, frumusetea nu are legatura cu matematica, si Romeo a confirmat asta, spunand ca matematica nu are legatura cu iubirea. Pe scurt:
Matematica= Nu iubire
Nu iubire=Nu matematica.
Asta e intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua intrebare plagiata saptamana asta?
Mi-e mila de voi astia noi...

| ILoveRudolf explică (pentru anonim_4396):

Deci nu stiu de ce iti place sa comentezi fara rost.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ILoveRudolf):

Foarte bine ca nu stii de ce, e secret de stat iar daca ai stii de ce ar trebui sa te omor! happy

| ILoveRudolf explică (pentru anonim_4396):

Esti ciudat :straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru ILoveRudolf):

Multumesc, pentru mine e un compliment. kiss

| ILoveRudolf explică (pentru anonim_4396):

Npk laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, folosim teorema lui Pitagora, ce mai nume, Pitagora...sau Thales, ciudati. Aflam ca face 1². Herodot, altu' lasa ca asta e istoric.

| CaSiHai a răspuns:

Adica teoretica pentru ca deoarece este 1

| FuckingContra a răspuns:

De ce nu-mi merge Dota 2?

| Me4ever1 a răspuns:

11 :p