| ƒαηтαѕу a întrebat:

Cine se plictiseste? Ce ati face ca sa va distrati?
Cel mai amuzant raspuns ia fundalaughing

Răspuns Câştigător
| DjFloyd a răspuns:

rolling on the floor bagati degetu in gura si cand iti vine sa razi strange din dinti dakati vine si mai tare sa razi strangi si mai tare aprox 5 min razi.Cauta si u niste bancuri pe net. nu stiu bateti joc de unii...rolling on the floor ai multe chesti de facut cand te plictisesti trebuie doar sa le cauti=)

8 răspunsuri:
| GeosBIOS a răspuns:

Mi-as face cu furtrunul o clisma.

| Xtadelo a răspuns:

As sari. Uiii!

| Aneurysm a răspuns:

Dar nu sunt plictisit...

| OskarRM a răspuns:

M-aş sinucide...scuipându-mă în gură.

| strengaritzza a răspuns:

Eu nu am timp sa ma plictisesc. Dar atunci cand apare starea monotonie, ies in oras cu prietenii, s-au merg la o pizza in oras, un biliard, desi sunt fata, imi place.

| carmenatyla5689 a răspuns:

Sex. Partea nasoala e cand partenerul nu e disponibil... puii mei chiar ma plictisesc si as face sex laughing)