| anonim_4396 a întrebat:

Cat ii ia sa scrie un raspuns si cine naiba i le citeste :))? http://www.TPU.ro/utilizator/broy/raspunsuri/

31 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Jelli ma dezamagesti ...cu siguranta omul este programator pc, si scrie intr-un limbaj codat!
*si nimeni nu poata decoda prostia...*

Apache
| Apache a răspuns:

@Jelli
esti sigur ca e om? ...nivelul lui de inteligenta este suspect de apropiat cu un raton

NOname
| NOname a răspuns:

Îţi dai seamă câţi ani i-a luat ca să înveţe să scrie aşa?
De ce nu au aceeaşi răbdare, când vine vorba şi de a învăţa ceva folositor?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu, că doar ai făcut postarea!
Pa, pa.

| AudImagini a răspuns:

Nu. Nu m-am chinuit să citesc nimic

URL - ul ei mă face să mă gândesc la '' Y bro?! Y?!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Super tare unde ai gasit pitzi-cocalaru asta!

| Dumnezău a răspuns:

Tu-ti dai seama ca e traficanta innascuta!? laughing

| CautNume a răspuns:

Chiar le decodifik cineva?

| Adredemesconf a răspuns:

Doamne fereste, bine ca nu cunosc astfel de specimene ca nu le-as suporta si le-as spune in fata: "Fa oaie vorbeste romana!".Nu suport fitoase d-astea.Mi-e mila de cei care au pus intrebarile alea straight face.Dar astazi daca nu sKkKrR! yi:* aSHhj@ nu esti "cul".

Trist.

| AnaBlackVampire a răspuns:

J'hai maH cu TipuL? Iel'' scRi3 c00l! Tha...ce styy Uhh...
Bha...nu E plYctisyTor ca alTy :X :X!@@#$#%@%#$

*pitzi mode off*

Daca prostia ar durea el ar fi...Mort!

| Karinakari99 a răspuns:

Râsuri de răspunsuri!

| DarkMirror a răspuns:

@Apache, frate, ma jignesti enorm.
Sunt programator PC :@
Dupa calculele mele aceasta creatura semi-evoluata foloseste un limbaj necunoscut fiintelor umane. Cel mai probabil va creste intr-o societate umana si va trebui sa renunte pentru ca nu poate comunica intr-o limba pe care nu o cunoaste nimeni.

Pe scurt:

0 sa mO@R@! n cINc! Z! l3!

| DreamAutopsy a răspuns:

Ch1aR Că NU s3 ÎNț3leGE nImic.
Nu ȘTIu C1Ne ɔIʇ3ȘʇE ɐtÂT...ȘI ςIŋ3 LЭ pOДtЭ ςIʇï.

Atât am scris în 10 minute, sincer nu știu în câte ore dă un răspuns.

| aliceinchains a răspuns:

Oare cât timp îi ia să scrie răspunsurile alea? thinking

| aliceinchains a răspuns:

@Jelli,
Am încercat și eu să scriu așa, dar nu mi-a ieșit de nici un fel...am renunțat repede. Cât despre a doua întrebare...cine le citește? Noi! Nu am dat toți click pe profilul ei și ne-am minunat?

| Simo0 a răspuns:

Am văzut contul tipei acum ceva timp. Şi şti ce e ciudat? Are 88 de răspunsuri câştigătoare. Mă tot gândesc cât îţi poate lua să citeşti ce scrie ea acolo. -.-

| itscloudyoutside a răspuns:

De ce isi bat unii joc in halul asta de limba romana? Aceste specimene se cred mari "smecheri" daca scriu asa, cand de fapt dau dovada doar de o prostie pura.

| ILoveMe2 a răspuns:

ChAmAsa DAiA In PaTRaTe! Lol in "Patrate"

(Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!)

| NevăstuicăxD a răspuns:

E dlogată:3 mereu.n-o băga în...seamă

| TheDarkEmpire a răspuns:

Si ce headshot-uri da limbii romane manca-ti-as!

| klaws007 a răspuns:

Cred ca nimeni nu prea are rabdare sa citeasca raspunsurile alea.

| anonim_4396 explică (pentru klaws007):

Pai si atunci de unde are un raport asa mare de funde? Asta e marea mea nelamurire.

| klaws007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca majoritatea userilor de pe site sunt minori care au o obsesie in a folosi o astfel de exprimare.

| FlyingSoul a răspuns:

Ai dreptate @Jelly. Parerea mea e ca respectivei ii trebuie un tratement de la Dr.Creieras: In fiecare zi pachet la scoala 2 pungi de (contiuarea ti-o trimit pe mesaj ca ar putea fi considerata reclama)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Apache, @AnaBlackVampire e o tipa de fapt, nu un tip.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Legiuitoarea, am citit trei randuri si am postat-o repede laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alicecullen, daca te uiti mai bine asta am intrebat si eu happy.
@PoneiulTroian, nici nu vreau sa invat, eu stiu din a treia sa scriu corect si e pacat sa stric tot ce stiu si sa devin neinteligibila. Eu zic ca e si de fundite traficanta, cine naibii ii citeste raspunsurile si mai ales, le considera UTILE?
@fetitaCUMistourile, la o intrebare la intamplare, m-a socat scrisul ei si am dat pe profil sa vad daca e asa proasta in general sau doar troll.
@Apache, sigura sunt, sigur nu. Sunt fata.
@Dumnezau, nu... e iNascuta cica laughing.
@NOname qwm iti phermitezi? Dupa ai a nu o sa may fie cul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alicecullen, cel putin in cazul meu... m-am minunat si am plecat dracu de acolo repede! Sa nu ma molipseasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@PoneiulTroian, asa da! Meriti funda, dar nu ti-o dau ca pe urma mi-e ca taci. Hmm, s-ar putea sa fie si o mamica, dar uita-te la avatarul ei! Pare de vreo 16 ani, desi la cat de toanta pare nu m-ar mira.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm, m-am prins de tactica ta. Ca sa iti mai dau putina atentie, ai gasit ceva nesemnificativ de care sa te legi citindu-mi raspunsul la o intrebare de a ta. Sunt un izvor de dat atentie, am destula pentru toti. A propos.
Imi schimb si avatarul dar si numele daca ma mai provoci!

| TheQuestioner a răspuns:

Lol rolling on the floor wow, da stiu ca ai gasit-o nu gluma, pitzi 100000%.