| EdiT a întrebat:

Voi intelegeti ceva din ce scrie asta? http://www.tpu.ro/utilizator/broy/raspunsuri/

Stella a aflat linkul...

11 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Prefer sa descifrez hieroglife sau cuneiforme...

| DaVà a răspuns:

Da` bu*angiu` are mai multe funzuri ca mine şi de 3 ori mai puţzâne răspunsuri

| AndutzaAndu a răspuns:

Săraca. laughing I-o fi luat vreo oră să scrie câte un răspuns, eu nu înțeleg nimic din ce zice, nici nu mă chinui să înțeleg.

| Mitsa a răspuns:

Am citit tot, dar n'am înţeles nimic...

| Foxie2 a răspuns:

Primul pitziponc de pe TPU ppl

| Gandăr a răspuns:

Pe asta ai luat-o de la mine. D:

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

thinking
prea mult de citit:-|

| PatryRox a răspuns:

Vaai X_x urasc tipul asta de oameni care scriu asa. Imi ranesc inocenta ochilor cand trebuie sa citesc asa ceva sad. Pai inteleg ca si eu cateodata pot scrie mai prescurtat, sau mai "cocalaresc" laughing ca sa zic asa, dar nici chiar cum scrie la raspunsurile alea laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg dar f greu...dmne...cred ca face misto
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duhnește a intelijență.

| MuffinEPlictisită a răspuns:

*piți voice on*
ChUm SaaA NoO InThEleGi?!` E Chel`` Mayyy Marpha`` Skris! E soopher shOokar! Te Poooooooph Dulcickkkk````

*piți voice off*
Dudă, alea-s semne aztece? D: