| BiancaFetitzaDragutza a întrebat:

Cata dreptate are! Chiar ca v-ati luat-o rau de tot in cap de mult...
http://www.TPU.ro/......ormala-nu/
Felicitari! Ati distrus tot TPU-ul.Chiar daca intrebarea e din august, nu conteaza, pregatiti-va sa fiti dati afara de la T/A, ha!*rade malefic* Sa stiti ca acum serios, nu am cuvinte.Deci,nu uitati vom distruge categoria T/A.Se poate asa ceva? Rusine!

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si care e problema ta?

| Bya132 a răspuns:

Fetiţă, sunt 32 de categorii, ai ce alege, T/A e plină, nu poţi intra în ea, dar în schimb dragoste şi săcs caută useri care se ţin de treabă, care să răspundă, să stea doar la dragoste şi săcs, ce zici?
Tentant, ă?

| LoL a răspuns:

Mars fa!

| LoL a răspuns:

Wow...esti mai pitzi decat mi-am imaginat...

| Trinitas a răspuns:

Nu-ti place, nu intra. Gata cu circul.

Si don'soara se plange ca sunt intrebarile stupide cand ea e profilul pitipoancei desavarsite.

| NumePublicAnonim a răspuns:

Ai perfecta dreptate...

... ai distrus T/A.
Echipa TPU si utilizatorii T/A ti-ar multumi daca ai termina cu prostiile tale.

| Holocaust a răspuns:

Daca nu-ti convine T/A...ce cauti aici? /:)Sa stii ca sunt destule categorii, incat sa te regasesti si tu in una...cred-------So back off! * http://www.myfacewhen.com/images/3.png *

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Am distrus categoria ca asa a zis un user?
Hai du-te dracu.

| CastorR a răspuns:

Corect. Ai distrus tot siteul.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Really? Really? Really?

| Loveis4free a răspuns:

Mars catea! deja ai inceput sa ne calci pe coada fa!

| delakpanlaa a răspuns:

Tu vorbesti fă?

| Captive a răspuns:

Tu esti BiancaFetitzaReginaTPU-ului aia?laughing
Doamne, fata tu esti posedata de ceva demon anti Trivia/Amuzante? Sau?

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Cate dracie de conturi ai?

| whatevernvm a răspuns:

In primul rand incercarea ta de a face cunoscuta intreabrea diintei aleia e o intrebare tampita pusa la trivia /amuzante. Ce e amuzant de ai pus asta aici?

Lasati oamenii in pace. Daca sunt cretini nu va puneti la mintea lor ca altfel aratati ca sunteti la fel, si sincer nu vad o mare deosebire. Pune fiecare ce intrebare vrea, nu trebuie sa le cititi pe toate sau sa le raspundeti daca va deranjaza. Mai terminati cu porcariile astea, interziceti sau comentati cand o sa fie chat-ul vostru, pana atunci suportati conditiile sau plecati, oricum nu e loc de voi! oricum nu rezolvati nimic daca va etalati intrebarile astea aici care nu au nici o legatura cu categoria.

| xMary a răspuns:

DISPARI!
*da am folosit majuscule si cee?*

| NevăstuicăxD a răspuns:

Corecţie...voi,cei care-l adoraţi pe gay,care cred că aici o să fie luaţi în serios...
Pe bune, e t/a, ca să ne amuzăm, nu o să fii never luat în serios aici.
Gândeşti?