| RockaruL a întrebat:

Cata inteligenta: http://www.tpu.ro/......i-violate/

7 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

*se îneacă cu apa*

| RockaruL explică:

@ZuZu,o stii din propria experienta?

| Foxie2 a răspuns:

rolling on the floor laughing lol da, da le place foarte mult adora chestiile astea.

| ReallySomebody a răspuns:

Mda, aia de la d/s sunt mari idioti adica toti pun intrebari pfoai, super tampite, adica am vazut-o pe una care zicea: Buna TPU va rog sa nu radeti, dar aseara a venit prietenul meu la mine si am facut sex anal, si cand eram in mijlocul actului m-am besit. El a plecat zicand ca l-a sunat mama-sa ce sa fac TPU?" deci ma, cum sa pui asemenea intrebari adica sunt penale frate, sau mai era unarolling on the floor la care am ras cu lacrimi cica "prietena mea a facut anal si i sa kk.t pe penis am motive sa rad de ea" deci frate, astia-s mai ceva ca astia de la T/A deci ma jur, is unele intrebari de sa te fereasca dumnezeu de asa copii care pun asemenea intrebari, fiindca, sincer, nu cred ca au mai mult de 10-11 ani, sincer!
RESPECT TUTUROR DE LA T/A!

| Loveis4free a răspuns:

Hm...ce intrebare interesanta.Hai sa facem un experiment; cine se ofera cobai?

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Cat de idiot sa fi sa scrii asa ceva...

| iricool1996 a răspuns:

Unii oameni nu au fantezii si vin cu idei idioate!