| Insomnii a întrebat:

Intrebarea secolului : http://www.tpu.ro/......ati-vazut/

10 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Hai sa ii cumparam un dictionar...(sau un cd cu filme porno?)

app, de cand pot baietii sa sta in puta?

| Puţifer a răspuns:

O banană dar una potentă.
laughing

Ps : ea nu văzut vreodată un bit desbrăcat?
Pps : dacă aşa arată limba română, oare cum arată chineza? thinking

| Puţifer a răspuns:

Bait*
azi mi-e cam foame.şi n-am ce să mănânc.aşa că mănânc litere.

| AndutzaAndu a răspuns:

laughing penibile întrebarile lu ăsta/asta. laughingrolling on the floor

| MoonLight a răspuns:

Cica daca am vazut "vriodata un bait desbracat". Poate daca am vazut un byte(bait) dezbracat...rolling on the floor

| HepiBăluuns a răspuns:

Eu nu am vazut vreun baiat...am vazut vreo doi

| CristiVssMămăligă a răspuns:

E pentru fete.Nu ma bagoh go on

| Tequila a răspuns:

P a t e t i c.

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Mie nu mi-a placut ce am vazut la ma'sa I don't want to see