| MдĐдLiNид a întrebat:

Caterinca caterinca!

Ca subiect de discutie pentru azi ca tot am dat de cineva care are chef de "caterinca" ar fi ce fel de farse, glume, proaste sau amuzante, v-au facut prietenii sau cunostintele.

Vreau sa rad putin, fiindca am nevoie si eu de diferite farse, am chef de imi supara putin prietenii laughing asa inainte sa ne despartim.

5 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Am sunat cu necunoscut un număr la întâmplare și am zis "A murit mă-ta!"
A răspuns un bebeluș...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu...
Prietenii şi rudele mele nu ştiu prea bine care-s farsele bune.
În schimb, am făcut eu una cu muştar pe clanţă, dar s-a enervat tata.

| Kalla a răspuns:

Frisca in pantofi big grin