| BigHoss a întrebat:

Caut lopata, cotor de lemn, chestia aia de jos facuta din titan, caut si maestru care ma poate antrena si invata tainele lopetii, sugestii?rolling on the floor)))

Răspuns Câştigător
| epurel a răspuns:

Eu sunt gropar cu experienţă, de 666 ani în slujba lui *insert here nume biblic*. te pot învăţa cele mai mari taine ale lopeţii, vom face vreo 5 ani pentru a ajunge la nivelul de începător, o să înveţi să găteşti cu lopata, să diseci, să tai salam, să baţi oameni, lopata îţi e prieten, să nu fugi de lopată. după ce termini nivelul de începător urmează 13 ani la nivelul mediu, atunci înveţi să sapi mai repede, să-ţi repari lopata cu sprâncenele, să faci flotări în sprâncene, să foloseşti lopata drept vehicul, pe apă, uscat, şi aer. În ultima fază, cea de avansat (se mai numeşte "şmecher de şmecher mafiot") durează 54 ani. înveţi să te transformi în lopată, să fii una cu lopata, să te teleportezi cu lopata. dar asta nu e tot, poţi face gropi fără să te mişti fizic, doar cu puterea minţii şi a lopeţii. Ce trebuie să faci pentru a învăţa? 3 l de ţuică şi sufletul tău, primeşti şi o lopată sacră la sf., lopata cu care însăşi Al Capone săpa.

| AnonimuszWss a răspuns (pentru epurel):

Dudă,mai tii minte cine te-a invatat pe tine chestiile astea?
Invatatelul si-a intrecut maestrul!
PS te invati sa flirtezi cu o fata si sa i-o pui tot cu lopata daca imi dai si mie 1, 5 l din tuica aia.

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Caută la spitalul de nebuni.Acolo au tot ce vrei.

| Fridăm a răspuns:

Contactează'l pe GroparuVesel. S'ar putea să te coste ceva un curs întreg, dar înţelege'te cu el. Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| Fridăm a răspuns (pentru BigHoss):

Mda...dar cred că vei avea nevoie de alta... Ultima dată când am văzut'o era la două vaci şi făceau prostioare cu ea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| GroparuVesel a răspuns (pentru Fridăm):

Mersi de reclama.

| Fridăm a răspuns (pentru GroparuVesel):

N'ai pentru ce :p

| PotatoMustDie a răspuns:

Pacat, eu am centura neagra in sapa.

Facem un duel. Lopata vs. Sapa, te bagi?

Răspuns utilizator avertizat