| LarisaStanciuu a întrebat:

Ce ai face daca pentru o zi ai fi Presedinte? happy
Incep eu.
Cu siguranta ca nu m-as gandi la binele poporului in prima zi! sa zicem ca as cauta dovezi incriminatorii pentru ce-i care m-au suparat rolling on the floor Sau daca as fi un presedinte, as vinde tara in mai putin de 1 ora. Sa va curm de suferinta laughing asta ar fi parerea mea laughing

Răspuns Câştigător
| suităr a răspuns:

Eu cred că m-aș duce la o conferință din aia transmisă in direct și aș divulga tot.Deci tot ce se poate despre Parlament și alea alea.

| LarisaStanciuu explică (pentru suităr):

Si aia care mananca seminte pe ascuns! rolling on the floor))

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

As face o fabrica de facut sapun din RROMI laughing sa vad daca face 'clabuce'

| Pricked a răspuns:

Aş sparge baloane cu degetul arătător. Ăla cu care mă scobesc în nas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi pentru o zi presedinte primul lucru pe care l-as face ar fi acela de a fi pentru o zi presedinte, iar al 2 lucru ar fi acela de a fi presedinte pentru tot restul vietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manga în biblioteci.
Anime-uri în locul știrilor de la 5 și 7.
Melodia asta ar răsuna pe stradă zilnic: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=05DNhmSr4Gk
Ne-am moderniza cu totul, hăhă.
Dulciuri pe gratis din partea mea de Crăciun, Moș Nicolae și Paște.
Vă promit salarii mari :))
Exceel e consilierul meu personal, nu te atinge de el.

| Fernando9Torres a răspuns:

Hmm,daca as fi doar pentru 1 zi probabil ca as lua toti banii tarii si as pleca in hawai sa traiesc linistit

| RedDeath a răspuns:

Mi-as lua arme, bombe, mi-as angaja o trupa de oameni competenti la...din astea si i-as lichida pe toti nenorocitii. Ziua urmatoare as dormi pana la amiazhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| leFunnyDuck a răspuns:

As afla toate secretele acelei tariwinking

| pepsi99 a răspuns:

Sa am cea mai usoara viata si sa fiu presedinte in fiecare zi.