| pinguinuVerde a întrebat:

Ce-ai realizat de-alungul timpului?

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Că nu-mi plac pinguinii.
http://i.imgur.com/PsQAJQf.png

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Ca secretul punctualitatii e SA PLECI IN **** MEA MAI DEVREME!

| Furculingură a răspuns:

Că buricul meu este mai sus decât ar trebui să fie.

| Pricked a răspuns (pentru Furculingură):

Furculingură, pot să-mi strecor degetul în buricul tău ciudat?

| Pricked a răspuns (pentru Furculingură):

Mă respingi.

K, k, I can handle it.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am descoperit cea mai mare inventie din lume.
Cotorul de mar de sub pat.

| Lαrisα a răspuns:

Am realizat ca esti prost...

| SabinaQueen a răspuns:

Ca oamenii din generatia J Bebelus mai traiesc.Mai ales bebelusul NR1 J Bebelus.

| AtsukoKure a răspuns:

Well, nothing.
*se simte ciudat*

| HaLoGeNNN a răspuns:

Lvl 30 pe Mutants Genetic Gladiators happy Sunt mandru de mine. Sper ca si mama sa fie.

| pufuletziii a răspuns:

Ca buretele absoarbe apa.

*Moment ciudat*

| Diabolik94 a răspuns:

Stiu sa scriu corect gramatical.Mai mult am intrat la facultatea dorita.Tu?

| ℓανιηια a răspuns:

Maruntisuri.Nimic important.Iti spun dupa ce aflu la ce liceu am intratwinking

| 49Days a răspuns:

Ca nu pot schimba lumea big grin

| Alphaking a răspuns:

Am intrat la un liceu foarte bun, Colegiul National Gheorghe Sincai, din Bucuresti, am citit foarte multe carti, am multe cunostinte, in diverse domenii, ma pricep la numeroase jocuri, pe P.C. si-am devenit un membru de baza intr-o comunitate de C.S., in dezvoltare : http://angelszone.net.