| єχcєєℓ a întrebat:

Ce animal ai vrea sa fi? De ce?

55 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O albină.
Oricum, stresez oamenii.

| єχcєєℓ explică (pentru Musique):

Albina nu streseaza oamenii, nu vrei mai bine muscă?

| Cristianne a răspuns:

Bufniță.
Pentru că bufniță.

| V1sL0w a răspuns:

Un vultur. http://www.google.com/......tp?/imgres
Imi place mai mult zborul :D

| GroparuVesel a răspuns:

Lopata.Casa moara fetili.

| єχcєєℓ explică (pentru GroparuVesel):

Lopata e animal ma?

| GroparuVesel a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Da.

| єχcєєℓ explică (pentru GroparuVesel):

Si ce ii dai sa manance?

| GroparuVesel a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Se hraneste cu sufletele celor morti ingropati cu ajutorul ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Ashadow a răspuns:

Unu la mana vreau sa zic in primul rand ca mi-ar place sa fiu un leu deoarece pentru ca fiindca sunt frumosi puternici si singuratici.
P.S: admir toate animalele si consider ca toate au un ceva aparte.
Warning: aceasta este un raspuns nedemn de aceasta categorie daca va deranjati sa-l cititi si apar manifestari neplacute puteti vorbi de pe acum cu groparul satului si sa va rezervati gropi in cimitir.

| W3R4 a răspuns:

O oaie colorată!
Ca să ţopăi!

| єχcєєℓ explică (pentru W3R4):

Nu-mi plac oile.

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu trebuie să-ţi placă ţie! waiting

| єχcєєℓ explică (pentru W3R4):

Daca sunt juriu la un concurs de animale? Tu participi ca oaie si mie nu-mi place?thinking

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

...deci ţie chiar nu-ţi place oiţa de la avatarul meu? crying

| єχcєєℓ explică (pentru W3R4):

Aia e dragutalaughingDar mai sare mult? Unde vrea sa ajunga?

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

"Ai mei,ai mei,ai mei, ai mei n-au avut habar...
Cît de sus, cît de sus, cît de sus, cît de sus pot eu să sar..."
Cred că ăsta-i destinul ei! laughing

| єχcєєℓ explică (pentru W3R4):

laughing
Deja a inceput sa ma enervezelaughingSare prea gingas si adorabil ca imi vine sa o manancpuppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Într-adevăr,e enervantă daca te uiţi încontinuu la ea...dar e draguţă! laughing

| W3R4 a răspuns (pentru gheparditza):

Merci!hee hee

| єχcєєℓ explică (pentru W3R4):

E o oitza sexy.

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Cu multă "blană"!

| єχcєєℓ explică (pentru W3R4):

Ai uitat sa precizezi ca are urechiuse dragalasetongue

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

A,da! Hai fii sincer, cine n-ar vrea o fiinţă ca asta?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Porcusorul de Guineea fiindca are instincte si este dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghepard.

| Foxyyyy a răspuns:

Sunt deja vulpe, nu vreau sa fiu altceva.

| єχcєєℓ explică (pentru Foxyyyy):

Daca esti vulpe unde ai invatat sa scrii? Cine te-a pus langa un pc/laptop? Daca spuneai ca esti pisica poate te credeam.

| Foxyyyy a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nici n-am nevoie sa ma crezi tu.

| PikachuPufos a răspuns (pentru Foxyyyy):

Folosesti Mozilla Firefox, nu? smug

Răspuns utilizator avertizat
| Snowal15lea a răspuns:

Bufnita, momentan sunt capra sk vreau sa zbor... poate griffin O.O

| facepalmlol a răspuns:

As vrea sa fiu un Koala, pentru ca sunt simpatici.

| TashaUhm a răspuns:

Hmmthinking Un serpisor. care va creste fooarte mare!laughing Pentru ca altceva nu imi vine in minte!

| PotatoMustDie a răspuns:

Un Aye-Aye.
Cauta pe google si vei stii de ce.

| єχcєєℓ explică (pentru PotatoMustDie):

Ce-i scarboshenia aia? Zici ca-i verevita ciorditoare doar ca are pete pe spate ca paianjenuu si aripi ca la liliacstraight faceSaraca fiinta mutantasad

| cυρcαкє a răspuns:

Fratele meu. Vreau să văd cum se poate trăi fără creier. day dreaming

| Mokaxoxo a răspuns:

Invatatorul de sport.Sa-mi dau cu greutati in cap.

| CRC98 a răspuns:

Imi doream cel mai mult sa fiu Ghepard ca mi-e favoritele mele sunt animalele foarte rapide mai ales cu viteza de 100 sau 140 Km/h si chiar foarte buni vanatorii de animale!

Răspuns utilizator avertizat
| CichasEmo a răspuns:

Unul dintre colegii mei.Aia chiar sunt animale...Mai ales la ora de bio.

| DeeaRi a răspuns:

Tigru. Imi plac felinele

| Grrrrrro a răspuns:

Leneșul.
Pentru că e leneș.

| anonima25 a răspuns:

Un catelopisicohamsterosobosoparlaleurscrocozaur
Nu stiu de ce thinking

| lMikyI a răspuns:

UNICORNNN! De ce? Pentru ca... Ei bine unicornii sunt speciali, zboară prin galaxiii, ( si eu scriu si descriu unicornii deparca as fi fumata, dar nu is... straight face ), nu serios, chiar imi plac unicornii, dar cred ca mai repede as fi o pisica / vulpe ( mai mult pisica ) pentru ca sunt extrem de lenesa, dar dacă vreau sa obțin ceva, obțin
Dar tu? Ce animal ai vrea sa fi? De ce?

| єχcєєℓ explică (pentru lMikyI):

Un leopard, sa alerg toata ziulica si sa-mi bata vantul in pletehappy

| Kidutzu99 a răspuns:

Bec ca sa te luminez

| єχcєєℓ explică (pentru Kidutzu99):

In ce tara becul e animal?thinking

| ady739 a răspuns:

Tigru! Ca are viatalaughing