| Speed99 a întrebat:

Ce ati face daca ati fi pe toaleta si ati face, stiti voi... >:" CACA! Si sa zicem ca nu mai este hartie igienica, ci doar cartonul ala, de care se infasoara (hartia). Precizez ca in acea baie, nu mai exista nici o sursa de obiect cu care sa te stergi la c*r. Voi ce ati face intr-o astfel de situatie? :3

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De aia verifici dacă ai sau nu hârtie înainte de câ. care.

| suităr a răspuns:

Uite de aia am eu pachete de șervețele in buzunare.

| PedoBarbie a răspuns:

De obicei sunt precaut.

| Seducatorul a răspuns:

Sun la 112 sa-mi aduca hartie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi în caz că eşti cu mine în baie, te oblig să-ţi dai tricoul jos de pe tine şi să mi-l dai mie să mă şterg cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ies frumos din baie în *tușește*, abia reușesc și eu să-i mai salut pe musafiri, și merg în bucătărie după șervețele, laic ă boasă cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as duce in cealalta baie.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Ma duc in curu' gol pan la Tanti Mia sa-mi dea hartie igienica! laughing

| BayazidFulgerul a răspuns:

Pei... raspunsul este unul logic :

-MAMAAAAAA!

| CuieMoco a răspuns:

As lua un prosop de bucatarie cu mine in baie...

| CezareBorgia a răspuns:

Prima varianta-desfasora cartonul ala pe care sta hartia
A doua varianta- Renunta la o soseta happy
A treia varianta - Spalate cu apa
Parerea mea, mai in gluma mai in serios. Cel mai bine fi precaut laughing

| ɓᎧɱɓᎧɳɨɕα a răspuns:

Ma sterg cu prosopul de langa chiuveta :3