| AnonimuszWss a întrebat:

Ce ati face daca ati pierde un pantof?
Dau vot la raspunsul corect (ce-mi plac glumele mele)

29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Șă-mi plac. ăstea, glumele tale sărate.

| MiHaI a răspuns:

Cumpara tata altu'laughing

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Pai daca pierd unul dai naiba laughing ii arunk si pe celalt ca nu mai are valoare pai cum naiba sa merg pe drum cu un pantof de un fel si unu de un fel laughing

| Elly213 a răspuns:

M-as incalta cu celalalt pantof in piciorul in care trebuia sa fie pantofu pierdut.Si cum raman desculta in celalalt picior imi bag pantoful pierdut!laughing

| robijam a răspuns:

Ti-as scoate cangurul din baie.

| BeastMaster a răspuns:

Nimic. M-as incalta cu altii...doar nu o sa fac plangere la politie. Si apropo, nici nu o sa raspunda nimeni prea curand corect.

| FartsMaker a răspuns:

As merge cu unul singur si asa face cu tura odata dreptul o data stangul

| condemnedAntagonist a răspuns:

Ce ai fă? Antilopele nu poartă pantofi.

| ady123 a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Buna astalaughing

| ady123 a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Mi-ar parea rau

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru ady123):

Să-ţi pară rău de? că eşti constipat?

| ady123 a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Vroiam sa raspund la intrebare dar am zis la tine dar cred ca ai aflat dejalaughing

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru ady123):

Nu.Doar îmi place să mă iau de oameni fără motiv.

| ??c??? a răspuns:

Offf paii... Cred ca m-as ruga lui Dumnezeu sa mi-l inapoieze si apoi i-as multumii respectuos.happy

| suităr a răspuns:

Da n-ai cum s ail pierzi...nu? ca pantofii stau in perechithinking

| FadetoBlack a răspuns:

Nimic.

| Raniia a răspuns:

As imprumuta de la cineva cu membrul amputat alt pantof.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As da un anunt care suna asa :

Pierdut pantof de culoare X, masura Y, 40% functionabil, cine il gaseste e rugat sa sune la numarul de telefon 22 22 22, gasitorului ai ofer recompensa, peroana care nu-l gaseste e rugata sa-l pastreze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-aș căuta câinele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bEs68C18eHc#t=255s
Teapa :) Ti-am citit si cealalta intrebare.
Oricum, daca asta e raspunsul corect eu nu mai zic nimic :D

| iKeel a răspuns:

M-aș duce la '' AiLăvȘaorma '' să-l/o întreb...

Nici acum nu i-am aflat sexul.

Rămâne un mister.

| mola a răspuns (pentru iKeel):

Buna! Daca nu stii engleza sa stii ca se scrie : ILoveShaorma
Pareri?

| iKeel a răspuns (pentru mola):

Măi... Inteligento. Așa e numele lu ăla/aia. Dacă nu știi userii, încearcă să-i înveți. Și dacă nu ți-ai dat seama, sau o să-mi comentezi '' N-ai scris că e user, deci ești prost pa. '' N-ai decât. Era logic că era un user.

| BellaKiოNana a răspuns:

L`as arunca si pe celalalt big grin

| AnonimuszWss explică:

Pana acum nimeni nu a raspuns corect.

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

L-as pune pe iubitul Cenusaresei sa il cautewinking

| sucul a răspuns:

As merge dupa el apoi l-as baga in veceu=)

| LittleEndian a răspuns:

Aș umbla cu stângu-n dreptu, sau cu dreptu-n stângu big grin ca doar asa faceam si cand eram mica. Și în plus, mama se dispera să vada că umblu descultă de un picior, asa ca imi zicea ca daca mai fac asta imi moare cineva din familie rolling on the floor ce dor mi-e de vremurile alea laughing vreau sa-mi pierd pantoful big grin

| RookieCookie a răspuns:

Sar intr-un picior dupa el si cand il gasesc il bat si il arunc la gunoi. OOPS cum o sa mai merg acasa fara un pantof.
Nuuu! Masina de gunoi mi-a luat pantoful...