| YazanPlayer21 a întrebat:

Ce Bancuri Cu Bula Stiti.Dau Funda Pentru Cel Mai Amuzant

Răspuns Câştigător
| ww2Totenkopf a răspuns:

Ion îşi consulta agenda:
-Ia să vedem pe cine avem azi programată la ****t:

Maria... x... x. x

O sună pe Maria:

-Marie vino la mine că eşti programată la ****t.
-nu pot Ioane, îmi e bărbatul acasă.
-Marie, cu mine nu te joci, haide că ai programare.
-Înţelege şi tu că îmi este bărbatu acasă şi nu pot să vin.
-Marie, faci cum vrei, dar să şti că eu aici te trec ****tă.

2 popo în avion, unu zice:
-mă aşa îmi vine mă să ţi-o trag acum.
-Mă suntem în avion.
-fii serios! nu vezi că toţi citesc? Au căştile pe urechi, dorm!
-Bine mă da mă doare capul!
-Cere şi tu o aspirină.

Are cineva o aspirină?
Nimeni nu răspunde.

Până la urmă i-o trage ăsta, după se duce la baie să se spele.
La baie vede un om care avea o falcă umflată.
Il intreabă
-ce ai paţit?
-Păi am făcut un abces, de la presiune, nuştiu!
-Păi cere şi tu un calmant.
-Vezi de treaba, o cerut unu o aspirina şi şi-o luat la *** in c*r

Merge Bula la posta si ii spune postasului

-Nu va suparati, astept o scrisoare!

-Nu ma supar, asteptati!

Doctorul îl întreabă pe Bula:

- Spune-mi te rog, cum te protejezi când faci sex?

- Domnule doctor, sunt foarte precaut. Folosesc prezervativ şi mănuşi chirurgicale!

- Şi partenera?

- Care parteneră?

Care este cea mai tare valuta? intreaba invatatoarea.

- Euro, Dolar, Lira sterlina! striga elevii.

- Ciocanul libanez! zice Bula.

- Ce? Nici nu exista asa ceva, de unde ai auzit asa ceva? intreaba

invatatoarea.

- Pai a zis sor-mea ca daca libanezul ei ii mai da doua ciocane, isi ia apartament.

La ora de religie profesoara intreaba pe elevul Bula:

- Bula, ce ai vrea să îţi scrie pe cruce, dupa ce mori?

- Ceva simplu şi concis.

- Ca de exemplu?

- brb ……

Sergentul intreaba:

-Bula, de ce tot te plimbi pe langa magazia de munitie?

-Vreau sa ma las de fumat!

Sergentul e internat in spital de 2 saptamani. Bula se duce sa-l vada si se intoarce cu o fata ff trista. Toti il intreaba:

- Ce s-a intamplat Bula? Sergentul nostru… Chiar nu mai e nici o speranta?

- Da… maine se intoarce in unitate

Bula surprinde pe tacsu, facand sex cu maicasa.Mai tarziu il intreaba Ce faceai, tata?

-Mai Bula, acum n-ai sa intelegi dar ca sa pricepi tu, o umflam.Eu am sa plec in delegatie si te rog sa-mi spui daca mai vine cineva s-o umfle pe mata.

-ok, tata.Se intoarce tatal lui Bula, din delegatie.

-Ia zii Bula, a venit cineva la maicata?

-Avenit, tata, zice Bula dezamagitor, a venit un nene dar cred ca i s-a stricat pompa ca sufla mama in ea.

- Ce sunt parintii tai Bula?

- Mama e gladiatoare si tata procuror!

- Cum asa?

- Pai mama vinde gladiole si tata le procura!

- Mai, Bula! striga nevasta…

Sa-l dai afara pe sofer. Azi era sa ma calce de doua ori cu masina!

- Da’ de ce? Bietul baiat e atat de supus si ascultator, hai sa-i mai dam o sansa!

Bula trebuia sa dea un test si il ruga pe Strula sa-i zica raspunsurile. Strula i le zise: 1. In canal. 2. Stefan cel Mare 3. 100%. Bula se duce in sala de examen, iar profesorul il intreaba:

-Unde locuiesti?

Bula: -In canal.

-Cum te cheama?

Bula: -Stefan cel Mare?

-Esti prost?

Bula: 100%

Elevii unei clase au fost fotografiati, iar diriginta lor incerca sa-i convinga sa cumpere pozele:

- Ganditi-va, copii, ce dragut va fi atunci cand veti fi mari si va veti uita la fotografii spunand "Uite-o pe Oana – acum e avocat" sau "Uite-l

pe Mihai – acum e doctor"… Din clasa se aude o voce: – Uite-o pe diriga – acum e moarta!

In timpul orei de dirigentie, profesorul tine o lectie de morala si bune maniere.

- Va place o tanara domnisoara si ii faceti curte cu insistenta; seara mergeti la un restaurant elegant, pentru o cina tete-a-tete si, in timpul mesei aveti nevoie sa mergeti la toaleta.

Cum spui Popescu?

- Ii voi spune "Domnisoara va rog sa ma scuzati cateva clipe, trebuie sa ma duc sa urinez".

- Este o exprimare nepoliticoasa de badaran.

Ionescu, tu cum ai spune?

- Eu i-as spune "Domnisoara, trebuie sa ma duc la toaleta, ma intorc imediat". –

E mai bine, dar este dezagreabil sa pomenesti de toaleta in timpul mesei.

Bula tu ce ai zice?

- Ii spun "Draga mea, scuza-ma ca trebuie sa lipsesc o clipa, trebuie sa dau mana cu un bun prieten pe care sper sa pot sa ti-l prezint si tie in aceasta seara.

astea-s cele mai tari

| Ayako a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Ce frumos e sa dai copy-paste, nu? laughing

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Ayako):

Nu,ii frumos sa le scrii.

| Ayako a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Sa zicem.

4 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Gooooooooooooooooooooooooooogle power!