| Lorє๔คnค a întrebat:

Ce credeti dupa parerea voastra, ca va fi pe 25 Decembrie?

Răspuns Câştigător
| Meluma a răspuns:

Prima zi de Craciun.

36 răspunsuri:
| emilie_8883 a răspuns:

Vine iepulashul de pashte?:3
sper ca anul`asta mos craciun sa nu mai infulece atata...am hornul de la casa mai stramt :-s
deci pe 25 decembrie cred ca vine mosul si iepurasulblushing
dar u ce spui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce oare am o presimtire ca atunci e Craciunul?thinkingthinking ciudat nu?laughing P. S.: Trivia/Amuzante

| mary a răspuns:

Sfarsitul lumiiiii...

| Libelle a răspuns:

O zi faina cu zapada si foc in casa si brad de Craciun, si prajituri, si colinde si multa lume fericita(printre care si eu).
gata ca iar am inceput sa visez...sad

| MikeRowe a răspuns:

Frig...

| AshuraElric a răspuns:

batting eyelashesbatting eyelashesnu te înteleg. Vrei sa verifici daca sarbatorim toti cei de pe TPU prima zi de Craciun? crede-ma nu o sarbatores-te toata planetarolling on the floor

| CreepyCrow a răspuns:

Tot o zilaughing

| MMadalina a răspuns:

YUPPPY... Vine Mos Craciunlaughing)

da tu ce crezi ca va fi pe 25 decembrie?thinking

| Malvina24 a răspuns:

Mos Craciun pe care il astept cu neradare chiar de am 18 ani dar imi plac mult cadourile! Sper sa nu fie frig @MikeRowe

| Razvan a răspuns:

O bataie cu bulgari in familietongue

| FanMJJ a răspuns:

Cu siguranta craciunul ...mai exact prima zi
sau a 379 a zi din an, sau o zi din an

| Mihaelaa98 a răspuns:

Bai pe 25 Decembrie se va intampla ceva ceva ce numai cine va stiii : NU se vor mai pune intrebari stupide straight face

| cretzufinish a răspuns:

Va ninge...stati linistiti ca nu va fi frig, ci ger rolling on the floor

| TéÐÿ a răspuns:

E ziua ta :?

| Xonia a răspuns:

Vine mos craciunsmugsmug
Anu trecut era sa ramana blocat la geamlaughingnu de alta dar a intrat pe geam(stau la bloclaughing)si i-am lasat niste prajituri si lea mancat, si cand sa iasa, s-a cam blocat. Dar tot a iesit.Anul asta ii las de 3 ori mai multe prajituri, sa fiu sigura ca ramane la mine in casalaughinglaughinglaughing

Ps: trivia-amuzantehappyhappy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O să fie vipie ca în iad. Şi o să merg la mare.

pa, pa.

| Anileda a răspuns:

Craciunul!

| Aero a răspuns:

Craciun la Hogwarts, si evident zapada, fie ea la comanda(ca ne permitem)! Oare ce pulovere va mai tricota dna Weasley... happy sau oare cum vom decora incinta scolii love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciunul

| Ea12345 a răspuns:

Ziua ta?big grin

Sau ziua unei prietene bune(Cristina), poate ziua de Craciun-cadouri love struck...
Pe 23 decembrie este ziua uneia dintre cele mai bune prietene ale mele, Cristiana(Kiki) love struck

Asa ca la multi ani!laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Crăciunu'! love struck [ Prima zi de Crăciun tongue ]

| LNK a răspuns:

Prima zi de Craciun? laughing

| Meh a răspuns:

O sa vina un extraterestru imbracat in Mos Craciun cu renii lui ciudati si o sa zica: "Scuze-moi, Yo gresit'ai Terra planetu." x]

| pwp a răspuns:

Craciunullove struck

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Craciunuuuu'!

| Aℓida a răspuns:

Aaah...Craciunul,iti suna cunoscut?

| clofu a răspuns:

Cutremur imobiliarlaughing ce dracul sa fie pe 25? ori esti paralela ori cu muialaughing)))

| pauladrian a răspuns:

100 de intrebari despre Craciun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zi ca oricare alta doar ca mai specialalaughingwinking

| leafboy a răspuns:

Multi copii o sa fie nefericiti.