Ce faze haioase s-au intamplat la voi la scoala? Eu cel putin am cea mai nebuna clasa de pe planeta! Am cateva intrebari pentru voi:

1. Colegii vostri imita,, gaze,, la ore? De asemenea, se screm cand profesorii vorbesc si cand scriu la tabla?
2. Ce inseamna,, Afumătaticu',,. Tot ii aud pe ai mei.
3. Colegii vostri mototolesc hartii, le umezesc si le scuipa prin pix, lipindu-le pe tavan, tabla etc?
4. Nu va mistocariti intre voi?
5. Nu aveti un copil inocent in clasa de care sa va bateti joc? Noi spre exemplu avem un baiat care isi mananca mucii si toata ziua e adormit, dam in el si radem pe infundate la ore cand se pune pe plans ca tipa profu la el.

Astept povestile voastre.

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Ne punem unul altuia adidasii in nas sa vedem care lesina primul laughing

3 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Si la mine se intampla ciudatenii. laughing

| TiberiuFasole a răspuns:

La mine unu a baut o rezerva de stilou si a rupt un tablou din clasa de aproximativ 500$. rolling on the floor

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Si la mine se intampla lucruri ciudate!
1.Colegii mei iau bucatele mici de hartie, le mototolesc, le umezesc in gura si apoi scuipa printr-un pix copiii cu ele.
2.Stau cu picioarele cracanate pe banca in timpul orei.
3. Tipa la profesori zicand de exemplu:
"-Heyyyyy! Profesore m-am saturat de tine!".Si mai si da cu cartile in banca.
4.Scriu pe tabla numai prostii despre ceilalti copii.
5. Fetele(in afara de mine)danseaza pe banci iar profesorii le fac prostituate.
Daca tu te plangi, eu ce sa mai fac?