| Gabrielle16 a întrebat:

Ce fel de mancare urati cand erati copii?

41 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Orezul, cand eram la gradinita il aruncam sub masa, acum o data pe an mananchee hee

| pwp a răspuns:

Imi place intrebarea ta.
uram supa pe care ma obliga sa o mananc(la gradinita) si ciulamaua.

| BruneTTe a răspuns:

Spanacul. Le ziceam mereu sa ia iarba asta de pe masa laughing
Dovleacul. si altele tongue

| Sოﺁℓε a răspuns:

Ficatul laughinggustul aceala x_x nu il voi manca niciodata.

| maryana5 a răspuns:

Spanac! laughing il vedeam pe Popey Marinarul mancand si eu nu vroiam sa am muschi straight face ca eram mica si delicatabatting eyelashes

| User a răspuns:

Supa. :-& Am urat-o, o urasc si o voi uri.

| Xonia a răspuns:

Salata de vinetestraight facewow.si acum cand imi miroase a asa ceva in frigider, numai am pofta nici de mancarestraight face.

| alessutz11 a răspuns:

Brocolli. Dar acum imi place foarte tare, de asemenea, uram ciorbele, iar acum le urasc decat pe cele de pui si de burta. :-

| Biby a răspuns:

Buna! sunt copil ca am 10 ani.Nu-mi plac deloc legumele si mancarea gatita.

| Anduciu a răspuns:

Mancarea de castraveti... Mi se face rau cand imi imaginez castravetii aia flescaiti plutind in sos maro:-&.
Ciorba de zarzavat, pur si simplu nu pot sa mananc bucatelele alea fierte de legume...
Mancarea de fasole verde.Am urat, urasc si voi uri fasolea verde.
Urzicile si stevia...Groaznic,ma simt de parca as manca gazonrolling on the floor.
Spanacul chiar mi-a placut si inca imi place, spre deosebire de alte balarii.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Ciorba de burta laughing dar acu imi place.

| LittleandLiars a răspuns:

Te asigur ca nu esti singura @*•.¸ßëßëMÿKkshRåSfåTzZaT*• oh go on

Nici mie nu imi plac :
urzici

cascaval

ciuperci

brocoli

ceapa,

usturoi

lapte

branza

smantana

pui cu smantana

varza calita

ardei copti

Sunt tare pretentioasatongue

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Mie acum nu-mi place:salata, varza, morcovii si lista continuaa...

| doar.pt.voi. a răspuns:

Laptele cu mierea de albineI don't want to see ficatul, ardeii copti, umpluti:-&

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Eu sunt copil, dar cand eram bebe uram Branza, smantana, casul etc.in generall lactatele...si acum urasc lactatele in afara de laptic.Si oricum nu imi placeau multe pentru ca acum sunt o slabanoaga la 9 ani de 25 de kile.

| RenataG a răspuns:

Carne de pui cu smantana...cik era murdaralaughing

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Pai piure&supa&carne(in afara de cea de pui laughing ) si varza calita :-&

| Elle2117 a răspuns:

Spanac, creier pane, ficat, inima, toba, vinete, urzici, dovlecei. Le urasc si le voi urî mereu happy

| soricica a răspuns:

Ardeii:-&, urasc ardeii...sunt cele mai scarboase legume ever

| traficanta a răspuns:

Ma da pretentiosi mai sunt oamenii astia pe aici.stiu ca nu mancam mar cu biscuite amestecat asa.Desi la majoritatea copiilor le place asa ceva.Cam atat.in rest mancam mai tot ce`mi dadea mama daca stau sa ma gandesclaughing.

| Bebelushaaː a răspuns:

Spanacul laughing
Ma minteau toti ca trebuie sa mananc ca sa ajung ca Papai marinaru`. Si am ajuns sa il urasc happy
Si supa straight face imi venea sa ma urc in copaci cand imi dadeau asa ceva la gradinita laughing

| cyufulyky a răspuns:

Singura mankre care o uram atunci si o manank acum e salata de icree inr est sa-ti zic ce nu-mi place acum:ficatu, pilavu, supa, ciorba de peste/burta, sarmale, ardei umpluti, spanac, s. a. m. d...

| Just a kid a răspuns:

Decilaughing
legumele din ciorbe
supa
ficateii
cascavalu
salamu
carnati
carne de porc
carne de vita
carne de miel
caimacu d la lapte YUK
ciuperci
piure din fulgi
iearba(ma rog spanac salata chestii de astea)
ardei umpluti
sarmale
snitele
albusu de la ou
salata bueof(cum so scrie)
pui cu smantana
parjoale
dulceata(de nici un fel)
gem(de nici un fel)
unt
margarina
daca ma chinui mai gasesc ce nu-mi place DELOKlaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| HotChoclate a răspuns:

Ficat. Oribilbig grin

| Gabrielle16 explică:

Eu nu suportam asa:mancarea de teci, mazarea, piftia rolling on the floor, ciorba de burta laughing

| Meli a răspuns:

Brocoli...si nici acum nu mananc laughing

| luiza a răspuns:

Mancarea de ardei umpluti.

| Ingrid16V a răspuns:

Spanaculphbbbbt, mazarea si ardeii umplutiphbbbbt

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Spanacul si vinetelestraight facestraight face yuccckk

| aLaLa a răspuns:

Ficateii, numi plac deloc...