| anonim_4396 a întrebat:

Ce ingrediente sa pun in castron ca sa creez un sul de hartie igienica ce nu se termina niciodata? Am mancat fasole.

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Dulce, acrisor si ceva fermecator.
Aceasta este reteta cu care profesorul @FundulLuiRichardKruspe a reusit sa creeze... hartia igienica ce nu se termina niciodata straight face

| FundulLuiRichardKruspe a răspuns (pentru Dash):

O sa pun din greseala si elementul X si o sa creez un sul imens care o sa ma manance.

| AikkoxD a răspuns:

Salivă de mistreţ turbat, unghiile unui aye aye şi puţină scorţişoară.

| Aneurysm a răspuns:

Dragoste, afecţiune şi celuloză.

| iKeel a răspuns:

Ghet aut.

| LaNaibaa a răspuns:

Aripi de pisica, picioare de balena, maini de gaina, bot de peste, 1 ou de dragon si tadammmmmm. hartia ta igienica pe viata laughing

| MonsieurMoustache a răspuns:

Pi2da murata cu borala de vaca si coa|e de cal alb!

| AcicoxD a răspuns:

Intreaba-l pe nenea Google! ^^

Întrebări recente