| anonim_4396 a întrebat:

Ce mă, se fac alegeri pentru presedintele Trivia/Amuzante? Daca da, candidez eu! ("Iohanis" presedinte!)

25 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SweetMinion a răspuns:

AnimeDaisukiCrazyLol e la putere!

| anonim_4396 explică (pentru SweetMinion):

My lady... happy happy

| SweetMinion a răspuns (pentru anonim_4396):

Don't worry love, I will always be here for you, to support you in everything you do :*

| Bestia98 a răspuns (pentru SweetMinion):

Cu el murim de foame...

| anonim_4396 explică (pentru SweetMinion):

I am your servant.
You are my lady.
We are happy! happy

| SweetMinion a răspuns (pentru Bestia98):

Daca plangi putin te si cred ca stii xp

| anonim_4396 explică (pentru Bestia98):

Daca alegeti bestia e vai de noi. Asta ne duce la sapa de lemn! Huua!

| SweetMinion a răspuns (pentru anonim_4396):

Of course we are love, we will always be happy

| Bestia98 a răspuns (pentru SweetMinion):

Ce frumos...il aperi

| SweetMinion a răspuns (pentru Bestia98):

Pai da' nu? Vrei sa te apar pe tine? Eu ti-am zis, plangi un pic si te cred ca esti bun de ''presedinte'', nu te votez dar gandul conteaza, si daca te pui si in genunchi atunci ar fi chiar perfect.

| anonim_4396 explică (pentru Bestia98):

Intr-un partid trebuie sa ai oameni, tu nu ai pe nimeni, bestie singuratica ce esti, jos cu tine Ceausescule.

| anonim_4396 explică (pentru SweetMinion):

Ce genunchi, sa nu-l prind ca-l omor... sad

| SweetMinion a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh my love, not like a proposal, I just want him crying on his knees while begging for merci from you. That's all what I want, wouldn't you like that too?

| Bestia98 a răspuns (pentru SweetMinion):

Vrei sa ma vezi plangand?

| SweetMinion a răspuns (pentru Bestia98):

Da te rog

| Bestia98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa te vad tongue

| Bestia98 a răspuns (pentru SweetMinion):

O fac special pentru tine

| SweetMinion a răspuns (pentru Bestia98):

Ce logica de fier ai, normal ca o faci special pentru mine, doar eu te-am rugat, dar nu te mai pune in genunchi ca te omoara AnimeDaisuki

| Bestia98 a răspuns:

Imediat dupa mine...

| anonim_4396 explică (pentru Bestia98):

Cine te alege mă pe tine. Nu mă aleg pe mine si te aleg pe tine, junior micut!

| Bestia98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai normal ma, cine te alege pe tine....si apropo Iohannis se scrie cu doi de "n"