| anonim_4396 a întrebat:

Ce (nu) aţi făcut la teze? >:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce Nu am făcut la teze, păi...
În timpul tezei de română, nu am sărit pe bancă, şi nu i-am băgat mâna în nas colegului de bancă. Au ieşit muci si am sărit coarda cu ei. A venit poliţia şi mi-a zis că sunt arestat pentru că nu i-am dat prioritate proprietarului mucilor straight face
Tare, nu?

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

NU am copiat. este cel mai mare sacrilegiu!
*real mode on *
*mda de fapt am vrut sa copiez.da m-a prins ca bou ...de 3 ori...*
a mers bine totusi...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Exercitiul 1,2, 3,4, 5
Ce am facut? Mi-am scris numele si data (teza avea doar 5 exercitii)

| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu am rezolvat toooate exercitiile! sigur iau 11 cu steluta!hee hee
.cu ajutorul colegei de banca laughing

| pinguinuVerde a răspuns:

Totul şi nimic... T_T

| Gumã a răspuns:

Am copiatsad M`a prins si-am luat 1... straight face

| Gumã a răspuns:

@DyaTH frate ce destepata esti, in viata mea nu am luat un 9 la mate :O

| EVERYBODY a răspuns:

Ce NU am făcut? ...Nu am învățat.
Ce am făcut? Am copiat.

| 3rdWW a răspuns:

Mai am una de dat.
M-au lasat falita la cata spaga am dat la prof, la colegii din spate, la soptitori si cate fituici am xeroxat.

| sabilopod a răspuns:

Nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Deea2900 a răspuns:

Inca nu am dat-o\:d/dar o dau azicrying

| DyaElla a răspuns:

Azi am dat-o si a fost super, extra, ultra, foarte grea.
A zis profa ca se mai gandeste daca imi iese punctajul aproximativ 10 sad rezulta iau 9.
Cand profa zice poate...e probabil

| DyaElla a răspuns:

Azi, a doua zi dupa teza, ni le-a adus.
Am avut dreptate am luat 9winking

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai la teza am uitat sa imi scriu numele asa ca profa nu mi-a dat punctul din oficiu.La teza profa ne-a lasat cu cartea si caietu pe banca dar noi nu am copiat.Din greseala mi-a cazut drujba din ghiozdan si i-a cazut profei in cap.Mentionez ca profa noastra are 1 mentru.Si pe la final profa si-a dat jos chilotii ca o manca p i z d a.
Asa ca acea ora va ramane mult timp in sufletele noastre.Am uitat sa zic ca a doau zi dupa teza profa a fost calcata de un motciclist turbat dar ghiciti ce? Profa nu a murit pentru ca ea e un fel de chuck noriss.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La teză eu m-am intimidat rău de tot şi am început să cânt un cântecel să nu ma sperii ca în reclama la sucu` verde. ` Sunt singurel,bing bang, printre colegi bing bang, şi sunt rănit bing bang, profa m.a lovit bing bang, dar chiar nimic, bing bang nu mă v.a opri, bing,bang să cânt acum, bing, bang un cântecel bing bang. `

* Ieşi afarăăă! *

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu iau 9winking dar nu ma laud. caterinca e mai smechera.laughing