| Musique a răspuns:

Nu-s deloc comice.

| pumba875 explică (pentru Musique):

Pai,nici nu aveau menirea de a fi comice in totalitate.sunt doar niste benzi desenate si atat.-_-

| Musique a răspuns (pentru pumba875):

Dacă spui tu.

| ??c??? a răspuns:

Itachi :X

| pumba875 explică (pentru ??c???):

Itachi-kun e si el cool, dar parca tot Orochi-sama imi place mai mult.-.-

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Drăguţ, cred.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Sunt copiate de pe net, doar le-ai schimbat putin.

| pumba875 explică (pentru ww2Totenkopf):

Nu.le-am facut pe ragemaker.ro. oricine poate face comicuri acolo.ma rog, poate doar cateva imagini (alea cu chibi orochimaru si cealalta imagince cu el) le-am luat de pe net, dar in rest totul e facut de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drăguţ.

Dar...

Tot Itachi e mai drăguţ decât Orochimaru.tongue

| pumba875 explică (pentru anonim_4396):

Fiecare cu preferintele lui.Gusturile nu se discuta.:3

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Hey! Pumba, de cand nu ne-am mai vazut, cam un secol a trecut!
*se uita la intrebare*
Eh. nu-s mai șucare ca mine.
*critic artistic mode off. T/A mode on*
Hăhă... le phone! Le porc zburatacind! Oac! :3

| pumba875 explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Pai,nu am mai intrat pe TPU pentru ca miera prea lene sa-mi fac un e-mail ca sa-mi activez contul, dar iata ca azi m-a apucat strechea si mi-am facut e-mail si intr-un final am putut sa-mi activez contul.tongue

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Da...sunt ok...dar daca ar fi facute si de tine.

| pumba875 explică (pentru Luka杀手的女孩):

Pai sunt facute de mine! ce naiba e cu voi oameni buni?! chiar trebuie sa va dau si o dovada ca eu le-am facut? daca nu ma crezi, uite blogurile unde le-am postat prima oara si care atesta ca sunt facute de mine:http://www.igirlsgames.com/member/Blog/post/uid/100933/pid/257472/; http://www.igirlsgames.com/member/Blog/post/uid/100933/pid/257665/; http://www.igirlsgames.com/member/Blog/post/uid/100933/pid/257915/.