| PastilaCuZambete a întrebat:

Ce povesti amuzante de la scoala stiti?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Profa de franceza m-a auzit cand am injurat-o si mi-a pus 3 de 4 in doua saptmani...
Directorul m-a vazut cand ii aratam _! _ pe la spate...
Numai chestii de astea patesc...

| sabilopod a răspuns:

Ehmmm... ce povesti amuzante de la inchisoare stiti?

Răspuns utilizator avertizat
| Mâcrofon a răspuns:

Mi foame da-mi sa manc si iti povestesc dupa aia

| mentalism a răspuns:

SALL! cea mai tare faza care s-a petrecut la mine in clasa a fost anul trecut! jucam un fel de baba-oarba cu totii ( eu stateam la soba si ma uitam la ei). toti tipau, radeau, ala care era legat la ochi cauta prin jurul lui pana a prins o fata. au legat-o si au inceput sa fuga prin clasa. intre timp profesoara de romana a auzit galagia din clasa de la noi si a decis sa vina... in euforia care era acolo dintr-o data a intrat doamna in clasa! cei care nu erau legati la ochi au vazut-o si au fugit in banci, iar fata legata la ochi a ramas asa fara sa stie ce se intampla ( era super de ras). a inceput ea sa caute, sa strige dar nu gasea pe nimeni. profa a vrut sa o opreasca si a prins-o. ea a inceput sa rada( fata) si sa apuna ca a prins-o, dar daca era prinsa a inceput sa se zvarcoleasca, asa ca profa a pus-o pe catedra cu forta ca sa ii deie legatura jos. fata nu stia cine era asa ca a inceput sa o faca pe profa proasta, nebuna etc. muream de ras! pana la urma cand a vazut ea ca profa era...
Alta mai era cand unu mai pampalau vroia sa intre pe usa! cand a tras usa sa intre si-a bufnit-o peste fata de a cazut jos sau odata nu a dat drumul la clanta si iar a cazut.multe si in fiecare zi se intampla si mai multe! bine pa pa

Răspuns utilizator avertizat