| Ani28 a întrebat:

Ce se intampla daca dau foc la sticla cu spirt?

13 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Toarnati dracu sticla aia de spirt in cap si inca 2-3 sticle pe toate covoarele din casa, intindete pe jos si dati foc! O zi buna :*

| єχcєєℓ a răspuns:

Mai creezi si tu un Justin Bieber.

| Ashadow a răspuns:

M-ai face cel mai fericit om din lume.

| Speed99 a răspuns:

Ce vorbiti ma! Nu mai speriati fata! Sa stii, daca dai foc la sticla de spirt nu o sa explodeze, ci o sa iasa colorant combinat cu pipi de caine straight face So...Mai bine nu ii dai foc laughing

| Speed99 a răspuns (pentru Speed99):

Sau chiar mai rau! O sa iasa... thinking (wait.) thinking fetitele POWER POF (sau cum naiba se numea.). :O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţi se ard becurile.

| 00AName00 a răspuns:

Iti iau foc sprancenele.

| Weedier a răspuns:

Se produce o magie.

| facepalmlol a răspuns:

Faci un experiment.

Răspuns utilizator avertizat
| SootheMySoul a răspuns:

Bum

Răspuns utilizator avertizat
| Rooksee a răspuns:

Se intampla boom