| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Ce vreti voi sa demonstrati cu campania asta? Nu va comvine democratia? In cazul asta, primul pas care ar trebui facut, desfiintata aceasta categorie! Este timp suficient la primavara pentru curatenie!

10 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Dude, e o țară liberă. Noi încercăm doar să eliminăm o părticică din prostia de pe TPU happy Nu te-ai săturat de cățelușii în călduri și copiii de 10 ani care ne freacă zilnic cu coamicele lor "amuzante"?

| Muflă a răspuns:

Kmy, adminul NU își face datoria și n-are niciun gând să schimbe situația sad Deal with it.

| Bastet a răspuns:

Eu n-am nimic impotriva democratiei...eu vreau sa scap de ratatii care strica TPU

| JUSTERINIandBROOKS explică:

@Mufla, Pentru asta exista admin, care ar trebui sa-si faca datoria.
@Kazimir, cred ca te inseli.sad

| JUSTERINIandBROOKS explică:

@ IloveOSustinePeLoome.sa se desfiinteze categoria trivia/amuzante este printre ultimele lucruri pe care mi le-as dori de la site-ul asta. Dar da-o-n rahat de treaba, mie mi se raporteaza intrebarile, pe motiv ca au caracter irelevant.Eu cand postez o tampenie, lumea-mi sare-n cap. Dar postarile stupide ale altora nu dispar de pe site.
Oricum, asa e in tenis.Am invatat asta demult.sad

| Loome a răspuns:

Nu vrem sa demonstram nimic. Daca ne unim mai multi putem salva TPU.

| Deea03 a răspuns:

Aceasta categorie face si ea parte din TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kmy nu inteleg de ce te`ai schimbat brusc. ce`i cu animozitatea asta la tine? ma faci sa`mi schimb parerea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Kazimir : adica e kmy22?straight face
Fail.
Realizezi ca daca se desfinteaza categoria asta, jumatate de pleaca si un sfert se raspandeste cu misto-urile la alte categorii? Si mai haos.
Ii citez pe toti de mai sus (lume, kazimir, mufla, bastet)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@gabi da ea e...