| mdia13 a întrebat:

Cele mai faine statusuri:d. Dau fundita pentru cele mai bunehappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce fel.Cateva ide care imi plac si mie:
Viata e ca parul' de la c*r...scurta si plina de c***t
In gradina casei mele stau cu capu' aplecat si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla-n cap.
Tu esti femeia/barbatul visurilor mele, nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ofer cucu salbatic de preerie. oferta limitata.
1. Sunt punctual ca moartea

2. Nimeni nu moare virgin…viata ne *** pe toti!

3. Uneori, un picior in cap spune mai mult decat 1000 de cuvinte.

4. Da asta este viata mea, este si buna si rea, da e mai buna fara tine in ea……

6. In bere e putere, In vin e sanatate, In cognac e distinctie, iar in apa sunt microbi…

7. Stire de ultima ora: Posta Romana a retras de pe piata timbrele cu DINAMO deoarece oamenii nu mai stiu pe ce parte sa scuipe

8. Logica multor femei, te sufoca prin lipsa ei

9. Unde-s doi placerea creste…

10. Frek menta on-line!

11. Mai available ca oricind!

12. Sunt sofer pe Mercedes…

13. Viata e ca parul de la c*r, scurta si plina de ca*at

14. Fa-ma Doamne ce n-am fost … padurar si sef de post!

15. Pentru moment, abonatul nu poate fi contactat… reveniti!

16. Manc, nu vorbesc cu gura plina…

17. Mash duce sa ma`ntorc…

18. Please wait…

19. Cu ocazia zilei internationale a copiilor strazii, va urez un sincer " La Multi Ani!

20. Am luat o razna… promit sa o dau inapoi

21. Ce statusuri aveti fratilor, v-ati facut cu totii filozofi?

22. Plecat…revin in 10 min…daca nu mai citeste o data

23. Dragostea eterna dureaza 3 luni.
24. Nu te baga in lumea drogurilor…. suntem si asa destul de multi
25. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
26. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.

27. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

A happy family is a medicated one.
Nu poti schimba trecutul, dar iti poti nenoroci un prezent linistit ingrijorandu-te despre viitor.
Invata si din greselile altora, nu vei avea timp sa le faci tu pe toate.
Cel ce participa la jocuri de noroc se jefuieste singur.
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luam inainte de a lucra pentru un nou sef!
In timp de pace, copiii isi ingroapa parintii. In razboi, parintii isi ingroapa copiii.
Pesimistul zice: "Nu se poate!" Optimistul spune:
"Ba se poate!" Cel harnic zice: "Am facut!"
Este adevarat ca "banii vorbesc"; cel mai adesea ei ne spun: "La revedere!"
Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci
cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare,
dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toata atentia.
Exista doua cai sigure spre dezastru:
sa asculti de toata lumea si sa nu asculti de nimeni.
O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi.
Sfaturile sunt ca ciupercile, cresc peste tot, dar cele rele iti pot fi fatale.
Daca toata lumea este de acord cu tine, probabil ca esti foarte inteligent.
Sau s-ar putea sa fii … seful.
eMAG online - eMAG Furnizorul solutiilor complete!
Eram trist ca n-am pantofi, dar am intalnit pe unul care n-avea picioare.
Experienta este cel mai prost invatator.
Ea ne da intai examenul si numai dupa aceea lectiile.
Copiii au mai multa nevoie de un model de urmat decat de critici. (pentru emo)
Un copil este un inger ale carui aripi
se micsoreaza pe masura ce ii cresc picioarele.
Un critic este un schiop care-i invata pe altii cum sa alerge.
Diplomatia este arta de a spune: "Cutu, cutu …", pana ce apuci sa pui mana pe o piatra.
Faima existentei umane nu consta în a trai, ci în a sti pentru ce traiesti.
Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge.
Cand o femeie nu vorbeste sa n-o deranjezi pentru nimic in lume.
Ne nastem goi, uzi si flaminzi. De abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc…
Cine ride la urma, gindeste mai incet…

| MOONWalk_8865 a răspuns:

As vrea sa ma aflu infinsa pe tine acum, sa-ti simt prezenta ta fina in chiloteii mei lycra, sa-mi infig mainile adanc in tine, …dar nu te gasesc Nisip afurisit!
Studiile expertilor au dovedit ca un handicapat citeste in acest moment un status…
Ma nasc in buzele tale, sa traiesc in mana ta, sa ard de bucurie cand ma saruti si sa mor la picioarele tale! Ce zici? Ti-ar place? ………………………Mie NU!
Tanjesc dupa momentul cand vei fii langa mine, cand ma vei incalzi, cand ma vei face sa tresar sub atingerile tale, cand vom fii ca unul…imi lipsesti… pijamaua mea draga!
Politia cauta persoana inteligenta, sexy, cu simtul umorului. Tu esti in siguranta dar eu unde sa ma ascund?
Sunt un ucigas, ucid oameni pe bani. Dar pentru ca esti prietenul meu, te ucid pe gratis.
Ma uit la Luna…Luna e superba! Ma uit la tine si…si…mai bine ma uit din nou la Luna!
Vreau sa stii ca prietenia ta inseamna mult pentru mine.Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari jos de pe o fereastra…ma uit jos si atunci… rad din nou
Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?
Monkeys escaped from the Zoo. The 1st was seen eating a BURGER. The 2nd was seen drinking PEPSI and the3rd monkey was seen reading this MESSAGE
Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot. Acum citeste fara animale!
In lumea asta exista 2 tipuri de personae: EU si personae care si-ar dori sa fie ca mine
Stii ce imi lipseste cel mai mult de la tine? Absenta ta!
As renunta la mancatul de ciocolata, dar eu nu sunt o lasa, ca sa renunt usor.
Zambetul este contagios. Cand cineva mi-a zambit azi, am zambit si eu. Acum ti-am transmis tie zambetul prin acest mess. Cine urmeaza?
Intr-o zi iti vei pierde parul, dintii, banii si chiar memoria. Dar un lucru sigur nu-l vei pierde: corpul tau sexy, caci nu poti pierde ceea ce nu ai!
Azi noapte am avut un vis umed despre tine… Am facut pe mine razand cand tu ai cazut de pe o stanca
Cand ma uit la soare, te vad pe tine; cat ma uit la luna, te vad pe tine; cand ma uit la mare, te vad pe tine! Da-te naibii la o parte din fata mea
Am vrut sa iti trimit ceva sexy, care sa te faca sa razi, dar postasul a zis sa ies din cutia postala.
I love you……… I need you………. I like you………. I vrea tu!
Tanara, frumoasa, fara obligatii, nu fumez, nu beau, posed un B. M. W decapotabil, o casa cu 11 camere, imi plac brunetzii, nu ascult manele! Nu caut nimic doar ma laud!

| CopilRasfatzat a răspuns:

1.Nu totul e pierdut cand te prabusesti. Viata are jocul ei, insa tu ai regulile tale.
2.totul trece ... asa se spune .dar nimic nu trece fara sa lase urme
3.Oriunde ai fi . Oriunde te-ai afla … Nu vrei decat o domniswoara care seamana cu Ea !
4.Am avut o zi proasta si numai zambetul unui baiat dragut ma poate inveseli…
5.Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintsi atat timp cat mint si eu! Nu`mi place sa imi spui „Pa! . Nu uita- asta e replik mea !
6.Zi de zi. pas cu pas. te gandesti, ca si el te iubeste, si tu il iubesti.
7.I hate you but you don't have to believe me, 'cause it's a lie
8.Si stiu ca daca maine mor. exista o persoana careia o sa-i fie dor !
9.Hai sa ne impartim lumea . luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie ... dar mai bine totul tie si tu mie.
10.Si daca el nu o sa-mi mai spuna noapte buna . si daca pe strada nu o sa-mi mai spuna buna , am prietene kre ma suna sa-mi spuna : fata esti de 1000 d ori mai buna decat ce-a pe kre o suna !
11.In copilarie,fetitzelor le plac papushile,iar baietzashilor masinutzele,cand creshtem totul se schimba,baietzashilor le plac papushile,iar fetitzelor mashinutzele.
12. Asta-i genul de refren Pe care eu renunt la sutien Am incredere-n ce spui Daca ai o intreabare poti sa mi-o pui
13.pOarta-te frumOs cu ea ca e prea mica si nu stie ce vrea,spune-i da cand spune nu,cand zambeste,zambeste-i shy thu,cand greseste n-o certa ca e prea mik shy nu stie ce vrea
14.Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il placi o place pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii si taCi
15.Am incercat de mii de ori sa-l uit,sa'l sterg din gandu meu,si reuseam!dar exact cand eu puteam sa uit de el.El ma cauta din nou
16.Poate imi doresc prea mult sa te urasc,mai distrus complet fara rost asta ai vrut,sa ma vezi plangand cand te vad cum ii zambesti,cat de mult tu o privesti
17.Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine,dar vor zice ca nu se poate.,deoarece eu TE IUBESC prea mult
18.cazi,te ridici,tOt ce`tzi zici ,e rabdare,plangi,te distrugi.vrei sa fugi sh t doare,dai tOt ce ai shy ce n`ai,tOtusi pare,ca nU t descurci sa le pUi lumea la piciOare
19.cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac,cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc,cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd,iar acum cand te-am pierdut,mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata, TE IUBESC,VIN-O INAPOI
20.deCi,viatsa e asa de rea uneori,te face sa iubesti,te face sa fi iubit,iar cand credeai ca totul este perfect,dispare si cea mai mica samantza de iubire si fericire

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute