| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Celor care va este somnic...:d Vreau sa va cant un cantecel de leagan, sau mai bine zis niste versuri din el. Ce-mi aduc amintehee hee
"Vine-o stiuca de mi-o culca..." "Si tu soare de-o fa mare..." rolling on the floor rolling on the floorrolling on the floor Va ia somnu? laughing Sau altceva? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa...bine,nu ma bag, treaba voastra, eu merg la nani, o sa cant doar "vine-o stiuca de mi-o culca...", restul ramane pe alta data laughing

7 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy explică:

@nekane intodeauna va avea efectwinking laughing "...in continuare vine @bro daca a terminat cu lesinata aia...rolling on the floorrolling on the floor... zice el continuarea rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nekane si "si tu soare..."?! cant singura? laughing rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nicunebunu asta cantam azi noapte ca @bro nu a vrut sa ma legene si pe mine sa adorm laughing rolling on the floor era ocupat cu lesinata rolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nekane eu inca mai astept partea cealalta laughingrolling on the floor....neatza si tie! o zi senina :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si continuarea, unde-i continuarea? eu mai astept putin, stiu ca urmeaza ceva mai bun, cu efect laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neata Adriana! mersi pentru cantecel, dimineata m-am trezit cantand "Vine-o stiuca..." laughing

| piduk a răspuns:

Cumva ai descoperit acum internetul si intrebi toate porcariile ce-ti vin in minte sau ne dedici toate aberatiile. ori mai e o varianta, iti lipsesc 3 sferturi din creier.