| XxSkillzxX a întrebat:

Cere a fost cea mai penibila/amuzanta intamplare de-a voastra? Cea mai amuzanta primeste

Răspuns Câştigător
| Krisz13Tina a răspuns:

Intr-o dimineata m-a rugat mama sa duc gunoiul cand pornesc la scoala si in loc sa o arunc am dus-o cu mine pana la scoala.

Cand veneam de la scoala intr-o zi de iarna era gheata pe jos si intre timp ce vorbeam cu un coleg de al meu am calcat pe gheata si am alunecat si am cazut pe spate.

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Când e liniștea mai mare în clasa, eu încep să cânt.Nimic neobișnuit.

| Krisz13Tina a răspuns (pentru Musique):

Asa face colegul meu de clasa

| Holocaust a răspuns:

Asta se intampla prin clasa a 5-a/a 6-a.Eram cu un grup de amici, si nu stiu cum a venit vorba, da' am aflat ca unuia dintre ei ii place de mine.
Reactia mea? http://i.imgur.com/odgikyk.gif

| Mihaita23 a răspuns:

Mergem in camara si pe cand am ajuns acolo am uitat dupa ce am mers.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Mihaita23):

De ce am ras la asta?laughing

| Klaryssa a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Pai la asta ma gandeam si eu... waiting

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Klaryssa):

Am ras inca o data recitind.laughing

| Klaryssa a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Si eu..Doar ca eu am ras de cat de patetici pot sa fie unii rolling on the floor

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Klaryssa):

Adica noi doi!

| Klaryssa a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu adica cei care incearca asa de tare sa fie amuzanti si nu reusesc..app...eu sunt fata oh go on

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Klaryssa):

Si ce conteaza? Tot nu asi fi scris "noi doua". Sunt baiat.laughing

| Klaryssa a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Aha rolling on the floor ok atunci rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Ashadow a răspuns:

Nu-ti zic :->

| Weedier a răspuns:

Mani end ai ţel iu.

| SootheMySoul a răspuns:

Profa-Eu sunt batrana...
Clasa-Daaaaaaa
Profa-Si grasa
Clasa-Daaaaaaa
Profa-Stiati ca va dau test?
Clasa-Nuuuuuuuuuu!

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Cand veneam de la scoala cu un prieten. Pe ploaie si era si noroi. Am vrut sa ma dau putin mai in spate si am cazut in noroi. Eram plin de noroi, ziceai ca-i balega de om... Asta e doar una dar nu imi mai aduc aminte altele...

| florentina_9904 a răspuns:

Cand la ora de mate am calcat in galeata de apa si apoi am cazutecu capu fix intre picioarele profei (si avea fusta)

| Rooksee a răspuns:

Cand am chemat o fata pe afara si vorbeam ca o fata.

| ჯpLaNe a răspuns:

1.Cand eram mic si ma plimbam pe role ca sa trec strada imi dadeam rolele jos si treceam in sosete laughing

2.Cand aveam 3 ani ma jucam cu o masina care se invarteau rotile si i-am pus-o in capul strabunici mele si mama a trebuit sa ia foarfeca si sa-i taie parul pentru a scoate masina din par laughing

| ჯpLaNe a răspuns:

Sau cand in clasa s-a facut liniste in ora de mate si un prieten a tras un partz si nea bufnit pe toti rasu si profa a deschis usa din cauza mirosului

| uglyCORPSEbride a răspuns:

Intram in clasa si cand s-a inchis usa in spatele meu mi-a prins sireturile. M-am impiedicat am cazut, si toata clasa a ras de mine. A fost jenant dar amuzant ^_^

| SkaterGirl112 a răspuns:

Cand a venit profa de mate cand a venit, in loc sa ne salute normal, ne-a spus : Sedeti, copilasi mici, frumosi si grasi rolling on the floor)) Avem o profesoara tare smug!

| Krisz13Tina a răspuns:

Sau inainte orei am baut o gura de suc iar cand s-a sunat profesoara m-a intrebat ceva si eu cand am vrut sa raspund am ragait una.

Sau tot la scoala mi-a cazut pixul sub scaun si m-am uitat sub scaun si dintr-o data am cazut jos de pe scaun