| elena a întrebat:

Ceva distractiv...

Hai, zambiti!

http://www.youtube.com/watch?v=IyelNbraM7M

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Sincer, m-ai inveselit cu aceasta parodie, parca il si vad pe nenea@harciog cantand la saxofonlaughingAici pe site avem maimute, strumfi, bebelusi, gagicute si tapihee hee, putem face o parodie numita "Sarba TPU-istilor- (parodie)", cu noi cei care avem nume de animale, insa observ ca, lipsesc ursii rolling on the floor
Weekend placut sa ai si multumim!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Lol. Super tare! 10+ cu felicitari! oh go on Maimutele sunt geniale, iar de sobolan-saxofonist mi-e atat de drag, ca l-as lua acasa. big grin

| Malvina24 a răspuns:

Sobolanul e amuzant!

| Hombre a răspuns:

Da, chiar am ras si cel mai mult ma amuzat @harciog cantand la saxofon, bravo reptila esti bun instrumentist.rolling on the floor Dar de mine ce zici le am cu tambalul?

| BruneTTe a răspuns:

Lesin de ras rolling on the floor))))))) si chiar aveam nevoie sa rad laughing)))))) multumesc! sincer...

| AcidCuSange a răspuns:

Stiam cantecul dar videoul...BELEA! Creste nota... de la 5, dupa aia 10, 15, 25 :X:X bvoh

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Chiar ca distractiivvv...
ce mistooo, oare cum gasesc unii
app tot distractiv
fr. mistooo
chiar mai amuzat

Stefan
| Stefan a răspuns:

Foarte placut si distractiv, ai reusit sa-mi creiezi cateva momente foarte placute.

| Delire a răspuns:

Ce tare erolling on the floor

| Biencush a răspuns:

Hi hi

| cameleon_7755 a răspuns:

Foarte amuzant, m-ai facut sa rad, nu sa zambesclaughing
O zi buna!

| katrin7727 a răspuns:

Looollll