PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Zambiti! http://www.umograf.com/

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Draguti copilasi, haioase poze (le-am mai vazut), imi plac si comentariile... Dar ceea, ce mi-a atras atentia cu adevarat, este postarea de mai jos, si anume:

"Mini test psihologic
Daca tot mi-am inceput anul cu lepşe iaca am mai primit una de la Mădălina. E un mini test psihologic. Îl completezi si caştigi...autocunoaştere.
Sunt... iubit, fiu, văr, student, iubitor, nepot, şofer, şaten, blogger, bucovinean, sangvinic, visător la stele si la chipul mândrei mele etc.
aş vrea. să fie plaiul nins
De florile neprihănirii
Şi să domnească pe întins
Dreptate, visul omenirii
păstrez... în cel mai protejat loc speranţa şi optimismul
mi-aş fi dorit. să-mi fac aripi să mă urc pe acoperişul lumii şi să zbor pe altă planetă dacă nu mi-ar fi recitat străbunica în copilărie Legenda Meşterului Manole
nu-mi place... să fiu linguşit
mă tem... că uneori nu-mi pot stabili bine priorităţile
aud...cum iarba creşte
îmi pare rău... că uneori mă enervez înainte să analizez mai bine lucrurile
îmi place... că mă pot bucura de libertate şi viaţă
nu sunt...suficient de ordonat
dansez... în vis până mă trezesc cu plapuma pe jos
cânt... când sunt fericit, când îmi place melodia care o ascult şi când sunt în mijlocul naturii
niciodată... n-am reuşit să înţeleg femeile
rar. mi s-a întâmplat să fiu aşa sărac ca anul acesta, ca anul trecut şi ca de când mă ştiu.
plâng... că doar sunt om dar nu recunosc pentru că sunt bărbat
sunt confuz... când văd prostia în locuri de frunte
am nevoie...de mai multă motivaţie
ar fi trebuit... vorba Mădălinei, să scriu la lucrarea de licenţă în loc să scriu pe blog.
aş putea. să mă cred deosebit de important dacă aş fi suficient de prost."

Foarte originala, amuzanta, dar si profunda pe alocuri.

P. S. Multumesc (pentru zambet)!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ha, ha, ha! Am zâmbit.
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu am zambit! Am ras!

| Anileda a răspuns:

Frumoslove struck

| Raluu a răspuns:

Foarte draguuut:X

| aaaaaaa1 a răspuns:

Vai is prea tari pozelelaughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superhee hee. multumim!

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Ke amuzant e primul' kopilashlaughing