| DonaldTrump a întrebat:

"Chiar si in momentele in care o categorie cum ar fi T/A este invadata de prunci de pe D/S inca mai exista speranta. " mi-am zis in cap si deschizand ochii am vazut un vultur care crezandu-ma mort imi dadea tarcoale, scotandu-mi lugerul i-am dat 2 gloante in piept. M-am uitat in jur eram inconjurat de o mica (g)oaza in toate directiile dar oaza era inconjurata de un desert imens. Creierul meu apoi a inceput sa proceseze informatia si sa imi ofere un raspuns la toate intrebarile mele. Am realizat din cele vazute ca ma aflam in categoria "Religie" care se afla intr-un razboi civil intre atei/agnostici si cre(s)tini. Colac peste pupaza cand mi-am deschis rucsacul nu am gasit sticla de (r)rom ci in schimb un mesaj "scuze bunul meu prieten SS dar am nevoie de sticla acceasta pentru a face un chef pe mohorata categorie T/A semnat bunul tau prieten Dantelluta

Waffen SS*strigand catre cer* : Dantellion! Cand pun mana pe tine...

Intre timp pe t/a :

Suck *care dansa fara tricou in fata multimii* : - Hey fetilor va place ce vedeti?

MadPotato : - Ce naiba se intampla aci, de ce toti danseaza semidezbracati/e.

Dantellion : - Am dat la tati din provizile lui Waffen de alcool.

MadPotato : - Realizezi ca o picatura din bauturile lui Waffen poate imbata un mamut instant.

Dantellion : - Yep.

MadPotato: *facepalm* -!

Dupa cateva ore cateva tancuri au ajuns pe t/a. din ele coboara ww2Totenkompf si Waffen SS.

ww2Tontenkompf : - Of, observ ca categoria asta este in ruine, numai betivani pe jos!

Waffen SS : - Exagerezi, nu e chiar asa rau...

Suck*imbracat doar cu o frunza* : - Cine este gata de un "cleverland streamer "?

Waffen SS : - Ok, ai dreptate este un dezastru!

ww2Totenkompf : - Ai idee ce a provocat asta?

Waffen SS : - Ja, cineva a furat Reichoolul.

ww2Totenkompf: - Mein Gott!

Waffen SS : - Din fericire nu au pus mana pe formula secreta.

ww2Totenkompf : - Da, dar priveste ce mizerie este in jur, kamaraden, va dura o vesnicie sa curete adminii pe aci.

Waffen SS : -Bine ca nu sunte noi adminii.

Suck : - Hey fetilor vreau sa va zic ca am herpes. *auzind asta toate cei ce statau langa el s-au ridicat * Si l-am luat de la Airan!

Waffen SS care acum reuracat pe un Tiger 2 : - Dantellion iesi de unde ai fi!

Insa linistea era deplina si nici urma de dante.

ww2Totenkompf : - Nu iti bate capul, categoria asta este de 1000 de ori mai slaba ca acum 2 ani, o vom ocupa doar daca am flutura cateva desene cu panzere! *si isi aprinde o tigara*

Waffen SS : - Sa speram ca asa o sa fie, sa speram...

Va urma...

17 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

ăă...
o-kay
ai şi tu like

| DonaldTrump explică (pentru KillMePlease):

Viata mea este implinita acum.

| KillMePlease a răspuns (pentru DonaldTrump):

deci să-nţeleg că nu-ţi mai tai azi venele, nope?

| DonaldTrump explică (pentru KillMePlease):

Am venele facute din titan slabe sanse sa fie taiate.In plus nu ii simpatizez pe aia emo.

| KillMePlease a răspuns (pentru DonaldTrump):

chiar aşa?
okay, da, chiar mă plictisesc, îmi pare rău

| DonaldTrump explică (pentru KillMePlease):

Nu ai de ce sa iti ceri scuze, nu ma supar repede

| LePotato a răspuns:

Sa inteleg ca-mi place sa imi dau palme?

| DonaldTrump explică (pentru LePotato):

Not rlly.

| DonaldTrump explică (pentru LePotato):

Ti-ai pierdut cealalta manusa?

| LePotato a răspuns (pentru DonaldTrump):

Sa zicem.

| syd2 a răspuns:

Artistic.

| DonaldTrump explică (pentru syd2):

Caragiale ar fi mandru de mine.

| syd2 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Lasa-l tu pe Ion Luca, eu sunt mandru de tine si asta e destul
.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne predăm, poate datorită vouă va deveni categoria mai interesantă.

Răspuns utilizator avertizat